Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
koniec

system cms

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest najlepszy do zarządzania stroną??

pozdro

 

już wiem, że tak, ale jaki najlepszy.

joomla trudny dla laika,

więc jaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chcesz osiągnać, jakie masz potrzeby oraz myślać przyszłościowo w jakim kierunku będziesz chciał rozwijać swoje umiejętności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że godne polecenia darmowe systemy CMS to Joomla i WordPress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP dla początkującego to dobry pomysł - bardzo prosty i intuicyjny choć mało bezpieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok joomla i wordpress ale pytanie w jakiej dziedzinie ?

Blog to pewnie wordpress

Sklep to pewnie prestashop

Wizytówka najlepiej joomla / wordpress

Zależy do czego będziemy go wykorzystywać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zależy wszystko od tego jakiego typu stronę robisz Np. jeśli jest to coś profesjonalnego jak sklep czy strona firmy to najlepiej zatrudnić programistę żeby zrobił stronę od 0. Jeśli to ma być blod czy forum to masz do tego odpowiednie cmsy. A jeśli chodzi o stronę czysto hobbistyczną to nie ma raczej znaczenia co wybierzesz ważne żeby Ci się podobało.

______________________________________________________________________________________________________________________

szybki i skuteczny kurs programowania aplikacji na androida

Edytowane przez Karoll5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Karoll5 najlepiej się zastanowić do czego chcesz używać takiego cmsa, ja osobiście preferuję wordpressa, lecz w celu własnego rozwoju też ostatnio zacząłem używać joomli. Można wybrać również taki cms, którego się nie zna właśnie w celu zdobycia doświadczenia do jego obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak opisane jest wyżej :) polecam właśnie i przede wszystkim WORDPRESSA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzę to co było pisane wyżej, ale opiszę z własnych doświadczeń. Najprostszy zdecydowanie jest Wordpress, tylko nie do wszystskich zastosowań się nadaje. Joomla i drupal są dość ciężkie dla początkujących użytkowników, ale można je dostosować do większości potrzeb. Całkiem przyjemny przynajmniej dla mnie był php fusion - postawiłem kiedyś bez problemu na tym stronę dla klubu piłkarskiego i pamiętam, że obsługa nie była problematyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak naprawdę zależy od tego dla kogo jest strona i co ma na niej być. Po co np. używać Joomli do zwykłej prostej stronki aktualizowanej od wielkiego dzwona i bez jakiegokolwiek udziału osób trzecich? Oczywiście poza odwiedzinami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wordpress jest najprostszy, Joomla pod bardziej skomplikowane strony. Pozostaje jeszcze Magento i Shoper pod sklepy. Powinno być tego więcej teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dogadany z ekipą od PageEditor. robie mega proste wdrożenia, dostaję od nich hajs za klienta z każdej licencji a jak coś więcej mu sprzedadzą to jednorazowo też. nie miałem z nimi nigdy problemu. polecam polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak CMS to Wordpress, tylko warto go dobrze zabezpieczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od potrzeby - dla prostej strony WP, dla bardziej zaawansowanych polecam drupala, którego teraz korzystam - bardzo przyzwoity o de facto nie ograniczonych możliwośćiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wordpress jest całkiem intuicyjny. Dzięki dużej ilości wtyczek łatwo można rozszerzać jego funkcjonalności.

Edytowane przez Fiilip30k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaletą wordpressa jest też to, że jest mnóstwo informacji o nim w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wordpress jest intuicyjny? Jedynie od strony panelu administracyjnego chyba :P Podobnie intuicyjnymi można by nazwać Joomle czy Drupala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym zakresie. Myślę, że przyda mi się to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...