Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
DeLaPaz

Opcja WinRAR

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś udało mi się natrafić na opcję typu: co zrobić po wypakowaniu plików z archiwum. Możliwości: nic, usunąć archiwum automatycznie, zawsze pytaj przed usunięciem.

Teraz przestudiowałam wszystkie opcje i nie mogę tej jednej znaleźć. Czy ktoś może mnie naprowadzić na właściwy trop? :unsure:

Edytowane przez DeLaPaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś takiego jest na zakładce zaawansowane przy wypakowywaniu... Zrzut w załączniku

winrar_opcje.PNG

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze jedna sprawa:

również kiedyś przypadkiem znalazłam możliwość dodawania profili kompresji do menu kontekstowego. Mam teraz w powłoce 2: „dodaj do archiwum...” i „dodaj do <nazwa folderu>”, gdzie archiwizowanie przebiega według profilu domyślnego. Mam jeszcze 2 zdefiniowane profile, które chcę dodać do powłoki. (??) wacko.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach na karcie "Kompresja" masz przycisk "Organizuj" w polu "Profile kompresji". Po kliknięciu wyświetli Ci się lista wszystkich profili, jeżeli chcesz dodać któryś z nich do menu kontekstowego, edytujesz go i w nowym okienku zaznaczasz ptaszka przy opcji "Dodaj do menu kontekstowego".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I właśnie u mnie w „parametrach profilu” tego nie ma. Załączam zrzucik. Może mam inną wersję... sleep.png

post-9324-0-08367500-1312557063_thumb.jpg

Edytowane przez DeLaPaz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi