Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kubuntu

poszukuje gier na LAN

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jak w temacie, czyli wszelkie flashowe multiplayery, mmo itp itd typu online odpadaja:)

poszukuje czegos w co moglbym pograc poprzez lokalna siec w domu ze swoja dziewczyna, niestety - wyscigi, fpp, fps, rpg, rts itp itd odpadaja:(

ostatnio sciagnalem fajna wersje bombermana "robombs" dziala pieknie, swietna zabawa polecam i czegos takiego poszukuje, czyli wesole, nie za trudne, relaksacyjne, cos moze jak worms armageddon, wiadomo o co chodzi:) bijatyki typu mortal kombat takze odpadaja...

ciezko w dzisiejszych czasach o takie perelki, wszystko przez masowe zalewanie przez beznadziejne flashowe gierki online:(

z gory dzieki za jakies rady

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Worms 4 Mayhem? Na Linuksie też działa ;)

Co prawda trochę to rozbudowane, ale zabawa przednia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram, obojętnie które Wormsy i zabawa na długie godziny. Sam jednak wolę Worms Armageddon bo w 2D.

P.S. Normalnie poleciłbym Ci CS'a lub StarCrafta, no ale widzę, że takie gry odpadają :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no wlasnie, worms wspomnialem bo spodziewalem sie, ze ktos na to wpadnie, ale to juz mamy:) wormd w 3d to szczerze mowiac zenada jak dla mnie i kompletnie niegrywalne:) jakos nie moge sie przemoc aby wziac to powaznie:) nie ma to jak stare dobre 2d, no ale ok worms to worms, ale ile mozna loic w to samo na okraglo:)

co do cs'a i stracrafta to bardzo chetnie ale nie w tym wypadku, sam jestem starym wyjadaczem w q3 i podobne, nie ma to jak turnieje u kumpla w kafejce ]:->

ale koledzy - pomyslcie jak kobieta:) cos co jest grywalne jak sims, albo simcity.... i jest na multi... GTA odpada jednak rowniez...:(

pozdro

ps.moj nick to tylko sentyment z czasow jak uzywalem kubuntu:) na dzis dzien mandriva, jednakze na codzien WinXpProSp2 +/- tuning;) -->kobiety;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na forum komputerowym trochę ciężko o casuali którzy znają takie gry :) . Proponuje poprzeglądać ofertę steam jest tam wiele nieznanych świetnych gierek które powinny spełnić kryteria, a po modyfikacji powinno dać się grać na lanie.

Z innych propozycji to może jeszcze Warcraft3 tylko nie chodzi mi o zwykłą grę na multi a o mapy/minigry tworzone przez graczy, można znaleźć proste i śmiechowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co pamietam to steam jest serwerem, na ktoryms kiedys z kumplami beltalem w half life'a... to tyle co wiem o "steam"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...