Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ujmnhy

Lara Croft and the Guardian of Light

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o nowej odsłonie serii Lara Croft? Czy nie za bardzo odbiega od poprzedniczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie totalna porażka. Z czegoś fajnego zrobili grę przypominającą RPG. Aż odrzuca, w dodatku ten tryb kooperacji, jakby sobie sama nie mogła poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to zupełnie inne podejście do tematu Lary Croft. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że konserwatywni fani tej serii gier nigdy nie będą chcieli w to grać, ale może ona zdobyć grono nowych fanów właśnie dzięki nie typowemu podejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nowa Lara przypomina produkcje oldschool'lowe ale grafikę i wszystkie dodatki graficzne ma jak najbardziej na czasie. Może przyniesie to jakieś korzyści w ilości sprzedanych egzemplarzy przez internet, bo tylko tak będzie sprzedawana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniajmy niczego pochopnie, gra jeszcze się nie pojwiła. :) Nie zapominajmy, że to jedynie eksperyment oraz spin-off. Nawet jak się nie uda, to "normalna" nowa część przygód Lary Croft jest już w produkcji... W najgorszym więc przypadku nic nie tracimy, a w najlepszym zyskamy fajną grę z Larą w roli głównej. Ja jestem nastawiony pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...