Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
xmaster

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał już do czynienia z tą grą? Może ktoś może podzielić się wrażeniami, jaka jest w porównaniu do poprzednich części itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra jest zbyt prosta, może akrobacje i walka wyglądają bardzo atrakcyjnie, ale wszystko jest automatyczne, gracz nie ma zbyt wiele do roboty, a szkoda, mogli przecież zrobić jakieś wymyślne combosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra została maksymalnie uproszczona. Walka sprowadza się do naciskania kilku klawiszy. Według mnie nie ma w tej grze niczego co by czyniło ją ciekawą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mimo wad opłaca się ją nabyć. Ze względu na dobrą grafikę oraz bardzo atrakcyjnie wyglądające, wręcz filmowo, sceny walki z przeciwnikami, których ilość jednorazowo może dochodzić do 50 jednostek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według mnie nie ma w tej grze niczego co by czyniło ją ciekawą.

No jednak grze daleko do kaszanki. Po mojemu warto poczekać, aż pojawi się w jakieś taniej serii – jeżeli niedługo będzie dostępna za, powiedzmy, 50 zł, można pomyśleć o zrobieniu dobrego interesu.

 

Według mnie gra jest zbyt prosta

Sfera walki faktycznie nie jest stosownie złożona, ale już niektóre akrobacje pod koniec kampanii (te, podczas których trzeba „w locie” sporo wciskać) są dość wymagające. I satysfakcjonujące.

 

Ze względu na dobrą grafikę oraz bardzo atrakcyjnie wyglądające, wręcz filmowo, sceny walki z przeciwnikami, których ilość jednorazowo może dochodzić do 50 jednostek.

Jakbym czytał jakiegoś press packa. <_<

 

Zapraszam do przeczytania mojej recenzji, do której linka podał jeden z przedmówców. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...