Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
laskasub

Najlepszy aparat w telefonie

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim telefonie jest najlepszy aparat waszym zdanie? Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, Coraz więcej telefonów posiada dobre aparaty. Ja jestem użytkownikiem HTC Desire HD i 8mega aparacik. Super foty się nim robi polecam. wink.png

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samrtfonach są coraz lepsze aparaty, nie ma na co narzekać. Jeśli chodzi o zwykłe telefony komórkowe to mogę polecić Sony Ericsson W800i, moim zdaniem robi bardzo dobre zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego cowiem to ma go chyba Nokia Lumia 1020. Podobno jest tego ponad 41Mpx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np mam Nokię C5 i aparat działa mi bez zarzutu.Cykam zdjęcia na lewo i prawo i wszystko jest okey. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym Nokia 808 Pure View lub Nokia 1020, lecz ostatnio wyszedł ciekawy konkurent Xperia z2, która robi całkiem dobre foty. Tutaj link do porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim mam całkiem fajny aparat, mam Samsunga GT- I5700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam te megapiksele skoro większość nie ma takiego sprzętu żeby obejrzeć te zdjęcia w pełnej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór obecnie jest spory. Sama szukałabym pośród telefonów z nowoczesnych flagowców. Zerknijcie sobie na to porównanie:

http://lepsze.co/ranking/telefony-komorkowe

 

Znajduje się tam obecnie zestawienie najpopularniejszych obecnie kupowanych telefonów komórkowych. Jeśłi chcecie mieć dobry aparat to zastanówcie się nad Samsungiem. 5 albo 6. Obie wersje posiadają bardzo dobry aparat, który posiada świetną ostrość zdjęć.

 

Niezła jest jeszcze Nokia 930.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post jest wiekowy ale tylko dodam, że bitwa na ilość Mpix nie ma większego sensu. Im więcej ich na tak małej powierzchni jaką jest przeciętna matryca w aparacie tym większe szumy na zdjęciach które musi odszumiać oprogramowanie. Ja dla przykładu mam cubota x17. Nie ma tam rewelacji bo niby tylko 13 Mpix ale fotografie wychodzą naprawdę ostre, często zostawiam swojego olympusa w domu, z telefonem wygodniej mi się chodzi na imprezy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p8 lite również ma 13mpx i zdjęcia wychodzą naprawdę bardzo dobrze.

Andzik_88 a jak ten cubot ogólnie rzecz biorąc się sprawuje? znalazłęm specyfikację na stronce sferisu i wypada lepiej niż p8, a jak się ma do tego jego faktyczne użytkowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor 7 ma 20 mpix i robi rewelacyjne zdjęcia i filmy, wolę używać telefonu z komórki przy robieniu, zastępuje kompakt a nawet robi lepsze zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam P9 lite huawei, dobry stosunek ceny do jakości telefonu i aparatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz telefonu, z najlepszym aparatem, to chyba nie ma lepszego jak w chwili obecnej te w modelach serii samsunga Galaxy S8/S9. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel, na zakup smartfona.

Edytowane przez VidiCom_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać że więcej pikseli nie zawsze równa się lepszy aparat. Znacznie ważniejsze są inne parametry, jak jasność przesłony, wielkość matrycy aparatu, dodatki sprzętowe, jak np stabilizacja obrazu. Oprogramowanie aparatu również ma duże znaczene, często w nowych smartfonach dołączana jest opcja wyboru trybu profesjonalnego, pozwalajacego ustawić każdy z parametrów ręcznie. Obecnie najlepsze aparaty na rynku oferuje iPhone oraz Samsung - w najnowszych modelach, jak S9, czy też Note 9, któy potaniał. Wersja 64 GB jest do kupienia za niecałe 4000 zł - https://www.sferis.pl/prom/samsung-galaxy-note-9-2095

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...