Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
biurowiecki120

Która konsola najlepsza

Rekomendowane odpowiedzi

Bez różnicy bo i tak mają te same gry :P ze 2 tytuł są exklusywne, a potem i tak wszystko wyjdzie na pc ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy poleca to co ma :), bo przecież nie napisze np po zakupie PS4/XONE, że to kupa. ja używam X360 i nie śpieszno mi do nowej i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 :) ps4 jest dobry, ale nic niemna na niego a gry po 200 PLN to masakra ;) kupujac 5 gier na PS3 zaplace 200 pln teraz :D a nie 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowej generacji PS4, ze starej X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbox - bo go mam dlatego uważam że jest nalepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy jest konsola xbox360 ja mam swojego od czasu wyprodukowania jaspera z liteonem i nigdy się nie zepsuł a ma już z 5 lat i jest używany praktycznie cały czas początkowo używałem go tylko ja, teraz nie mam na to czasu ale konsolą zaopiekowały się moje ukochanie dzieci i nie odstępują jej praktycznie na krok (w miarę rozsądku oczywiście), a jeszcze lepszy jest chyba one co prawda nie mam tylko grałem czasami, wiadomo pierwsza generacja może być wadliwa ale pewnie jest już usprawniona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak statystyki sprzedaży konsoli mówią za siebie czyli po prostu wygrywa PS$ ma większą sprzedajność jak xbox. Testowałem i xboxa i ps4 zdecydowanie dla mnie wygrywa to starcie ps4 pad jest wygodniejszy nie taki klockowaty ogólnie konsola jako wygląd jej o wiele ładniejsza jak xbox i podzespoły zdecydowanie lepsze jak w konkurencji. Wiadome kto lubi xboxa będize go faworyzował kto lubi ps4 to będzie faworyzował ps4 tak to już jest. Ja dałem swoje zdanie. Może xbox ma tylko lepsze promocje w goldzie ale nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to już kwestia wyboru czy to xbox czy ps obie konsole są dobre ale z pewnością nie dorównają nigdy do PC jednak tam gry chodzą bardzo słabo bardzo dużo błędów co jest irytujące na komputerze też ale grafika z pewnością jest lepsza. Ostatnim czasie wydaje mi się że te konsole mogą więcej ale nie jestem pewien duzo piszą że konsola mogła być lepsza ale czego tam nie ma i kłotnie trwają. Na xboxie fajne gry są w tym goldzie a na ps plus są co miesiąc strasznie słabe gry na dodatek poszedł abonament do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest łatwe pytanie. Tak jak widać zdania na ten temat są podzielone. Jeżeli chodzi o mnie to wstrzymuje się od głosu.

Edytowane przez Enter2045

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation OK jednak gram w FIFA online i trzeba w PS4 płacić PS+

Nigdy nie miałem XBOX. Interesuje mnie ONE. Czy tam też trzeba "haracz" płacić?

W XBOX 360 coś chyba było - 120 zł / rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie XBOX, ale koniecznie z kinnectem żeby ruszać się, an ie tylko siedzieć. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam jednak na Playstation 4. I tak, spory wpływ na to ma fakt, że nie mogę się doczekać Uncharted 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 dominuje moim zdaniem, najbardziej wydajny ps jaki mialem, a miałem wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps4 jest najmocniejsza, ale obiektywnie mówiąc to i tak słaba unsure.png .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojny między konsolami są bez sensu. Nie oszukujmy się kupujemy konsolę taką jaką mają nasi kumple czy jakie gry nam bardziej pasują. Jeśli nic z poprzednich to wybieramy tą co nam się bardziej podoba bo innych sensownych powodów co do wyboru nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś bardziej przekonany jestem do PSa, ale to chyba bardziej z sentymentu. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję PS-y. Mam PS2, PS3 i PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...