Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ujmnhy

Najlepszy antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

Bezpłatnym już nie ufam, bo tym jak straciłem połowę plików :/ Jak antywirus to tylko płatny, bo wolę mieć pewność, że wszystko wyłapie. Teraz korzystam z tego http://www.kluczsystem-sklep.pl/g-data-antivirus-1pc2-lata-box-p-24.html licencja na dwa lata a niecała stówka, jak dla mnie się bardzo opłaca, zadowolony jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezpłatnego Avasta na laptopie, do zwykłego przegladania neta wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bezpłatnym nie ufam, niby coś tam jest ale wirusy też przepuszcza, nie pamiętam w którym to było ale miałem jednego który co chwilę powiadamiał o zagrożeniu, to było mega dekoncentrujące, szczególnie jak się robiło jaką prezentację w pracy a tu co chwila komunikaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecacie antywirusy? szukam czegoś na komputer rodziców, oni klikają w co popadnie a jescze ostatnio załozyli sobie konto bankowe internetowe, już mnie blady strach ogarnia ze zaraz sobie zawirusują komputer i przy okazji stracą całe oszczędnosci, przecież nawet ostatnio jakaś afera z mbankiem była a oni mają tam konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest dzisiaj całkiem spory, jednak jeśli liczy ktoś na całkowite bezpieczeństwo, to lepszym wyjściem będzie coś płatnego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno na bezpieczeństwie w firme nie ma co oszczędzać, ataki cyberprzestępców są prwie codziennie, ostattni nawet w tym dużym ataku petya polskie firmy ucierpiały, konkurencja tylko na to czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór antywirusów jest teraz spory. Ale mnie najlepiej sprawdza się g data. Używam go od lat i dokupuję tylko licencję w sklepie kluczsystem, zazwyczaj na dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest duży, jak to mówią co kto woli... ja korzystam z systemowego windows defender i zupełnie wystarcza. Miałam już Avasta, AVG i inne.... moim zdaniem nie warto, zamulają system i częściej są powodem awarii, a jak otworzysz zainfekowany plik to antywirus i tak nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że warto się w tym temacie rozeznać wśród znajomych :) Zawsze będą w stanie pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór jest bardzo duży. Nie warto ograniczać się do bezpłatnego oprogramowania, gdy z każdej strony czycha na nas niebezpieczeństwo. Płatne antywirusy czy pakiety internetowe zazwyczaj będą lepsze, lepsi specjaliści nad tym siedzą. Teraz Październik, czyli Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa, stąd też sklepy oferują często promocje, rabaty na zakup antywirusa. https://www.sferis.pl/Cyberbezpieczenstwo tutaj po 15% dają, z tego co widziałem to najlepsza oferta wśród sklepów. No i standardowo polecam ESET Smart Security, od lat w fimie stosujemy, bardzo wysoka skuteczność i niezłe opcje konfiguracji, tryb interaktywny - super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast to sprawdzony i bardzo skuteczny program. Kaspersky również jest sprawdzonym programem i warto wziąć pod uwagę przede wszystkim te dwie opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avast i Kaspersky są świetnymi programami. Avir też jest bardzo dobry. Warto wybrać którykolwiek z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...