Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
xmaster

Kurs programowania online

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kursu online. Nie chce mi się kupować książek. Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wpisać w google kurs programowania, powinno ci wyskoczyć. Ja nie widziałem kursów programowania online, za to dużo tworzenia stron internetowych w różnych językach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Wimmer udostępnia kilka na swoich stronach. Kwestia - jaki język Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej wybrać sie do sklepu i zakupić jakąś książkę z płytką. Ja tak zrobiłem i poznałem C++.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o kurs online typu, ebook czy videokurs ? I czy chciałbyś to kupić czy szukasz czegoś darmowego ?

Osobiście jakiś czas temu zainwestowałem w kilka kursów programowania w javie, i przeszukując internet, wpadłem

na videokursy całkiem dobrej jakości. Jestem pewien, że jest to pewna forma nauki przyspieszająca klasyczne już książki.

Oprócz standardowego zamówienia kursów na nośniku dvd, jest tam też możliwość dostępu online. Osobiście bardzo polecam te kursy

videokurs.pl ! W ramach ciekawostki dodam, że przy zakupie dostałem pewne kody rabatowe, ale, że w najbliższym czasie nie zamierzam z tego korzystać to łap kod: MVCSAK10.

Ten promo code daje rabat 10% przy wszelkich zakupach na stronie videokurs.pl

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce programowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kurshtml.edu.pl/

Tu masz sprawdzony kurs. Dobrze opisany i wszystkie podstawowe informacje dotyczące języka html

 

oczywiście masz jeszcze CSS ale to już dla ładnego wyglądu stronki :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podnieść zakres swojej wiedzy z Javascript. Trudno bez niego robić nowoczesne strony. Czy ktoś korzystał z takiego kursu http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron/kurs_javascript_-_zaawansowany.html

Kiedyś korzystałem z czegoś podobnego do FL Studio i muszę powiedzieć, że sprawdziło się bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba wiedzieć czego się oczekuje od kursu :)

Edytowane przez bumcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ciężko przewidzieć jak bardzo dogłębny jest dany kurs. W takim ITschool nauczą cię podstaw ale jak chcesz iść poziom wyżej to musisz zajrzeć do profesjonalnych firm. Z dofinansowania też można skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu, zanim wybierzesz jakiś kurs programowania, radziłybym najpierw poczytać (np. tutaj) o tym, jaki w ogóle język programowania w dzisiejszych czasach jest opłacalny i przyszłościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda, ale jak chcesz nauczyć się programowania musisz wiedzę praktyczną pozyskać na początku z książek. Potem polecam mojego znajomego :) programista, grafik, pozycjoner. Wszystko na raz posiada :)

Tworzenie stron sokołów podlaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...