Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
biurowiecki120

Cena zrobienia strony internetowej

Rekomendowane odpowiedzi

Hej jak myślicie w jakich cenach można zamówić sobie zrobienie stronki. Miała by być to strona firmy budowlano-projektowej, chciałbym aby wyglądała naprawdę profesjonalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest sporo taniej niż jeszcze kilka lat temu. Wiadomo duża ilość osób sama się nauczyła programować i w ten sposób konkurencja wzrosła a ceny spadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób samemu robi to prawda, ale profesjonalne naprawdę da się poznać. Myślę, że w cenie między 100-200zł jak jakaś lekka stronka to da się zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób samemu robi to prawda, ale profesjonalne naprawdę da się poznać. Myślę, że w cenie między 100-200zł jak jakaś lekka stronka to da się zmieścić.

 

100-200 zł :D Ogień :D Jak ci dziecko z gimnazjum zrobi stronę to może i będzie za koszt wacików ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może samą szatę graficzną w tej cenie uda się zmieścić. Jednak ceny tworzenia stron są bardzo różne. Zależą od wielu czynników, a jedno życzenie zleceniodawcy może podwoić dotychczasową cenę zrobienia strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100-200zł to Ci dziecko z gimnazjum nie zrobi strony internetowej. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie wykonaną stronę to ceny wahają się od 600zł w górę, mało która firma zrobi Ci stronę za 600zł musisz dobrze szukać. Sztuką nie jest zrobić ładną szatę graficzną, sztuką jest dobrze zaprogramować i zoptymalizować stronę pod wyszukiwarki internetowe. Ktoś Ci na przykład wykona stronę, a ta strona okaże się lipą ponieważ, robot google nie będzie chciał jej zaakceptować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie można mieć prostą stronę za 1500 zł, ale jak widzę ceny są różne. Kiedyś mój brat zamówił sobie stronę w jakiejś dużej agencji reklamowej, wydał kupę kasy i tak mu zrobili tę stronę, że ciężko się pozycjonuje i teraz płaci jakiejś firmie słono za pozycjonowanie.

 

Osobiście polecam jedną firmę, która to wykonała dla mnie stronę średnio rozbudowaną - sklep internetowy za 2500 pół roku temu, oczywiście dostałem w pakiecie optymalizację i propozycję pozycjonowania. Z pozycjonowania nie skorzystałem bo mnie nie stać było, ale i tak jestem zadowolony bo na większość produktów jakie mam w sklepie jestem na pierwszej stronie w googlach.

Teksty na stronę też pisała mi osoba z tej firmy i ustaliła trafnie słowa kluczowe, dlatego też zawsze polecam tę firmę wszystkim.

 

Ta agencja to Inservio z Warszawy

link: http://www.strony-www-pozycjonowanie.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są różne, w zależności od stopnia zaawansowania strony, ilości podstron itp.

Jeśli nie chcesz wydać zbyt wiele, być pomoże pomocne okażą się zakupy grupowe dla firm, sporo ofert na strony internetowe tam się pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...