Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
TomTom

Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny podzespołów zwariowały to może przynajmniej budę sobie kupie. :mellow:

 

Po dłuższych dywagacjach rozważam te 3:

-Cooler master 690 lub 692 jak znajdę w cenie

-LanCool K58

-Xigmatek Midgard

 

Znajdzie się ktoś z jakimiś doświadczeniami (dobrymi lub złymi) z tymi budami?

 

Lub może zna ktoś coś podobnego do Fractal Define R2 tylko tańszego :rolleyes: (Antec-i P18x też drogie a z używką może być ciężko) i nie kulejącego jakościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspieraj polski przemysł, kup SilentumPC Gladius 600 Pure Black! ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem że miałem taki zamiar. Jednak trochę poczytałem, że blachę ma cienką, niektóre elementy słabo spasowane, a samo zasłaniający się przycisk od klapki napędu dopełnia wizerunek określany po krótce jako MADE IN CHINA(co jest zresztą ordynarnie wyryte na tyle). Więc nie do końca jest to polski przemysł, lenie naklejają tylko znaczek. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy podobają się Ci obudowy Chieftec'a - jeżeli tak to blacha gruba - 1mm SECC (trzeba spojrzeć do specyfikacji danej obudowy, ale tak z reguły jest). Przekłada się to na jakość i ciszę. Obudowy swoje ważą ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez wiele lat big tower Chieftec'a. Klasa sama w sobie. Polecam bez mrugnięcia okiem. Solidna, sztywna no i przemyślana.

 

Obecnie mam media center Antec'a i jestem bardzo zadowolony. Ale to trochę inny target.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Oczywiście, że warto wink.png Lada dzień premiera i pierwsze recenzje więc wtedy się wyjaśni dlaczego warto smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na obudowie, która będzie wyciszać podzespoły i jednocześnie nie będzie przeszkadzać w chłodzeniu, to polecam model Be Quiet Dark Base. Kupiłem sobie taką na studiach, bo dzieliłem wtedy pokój ze współlokatorem, który często narzekał na hałaśliwe działanie mojego PC - i miał trochę racji. Ale problemy się na szczęście skończyły po wymianie "budy". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...