Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
shadow07x

Jaką grę polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak jak w temacie jakie polecacie gry ?? :mellow: wiecie w domu nuda nie ma w co grać itd.?? (wiadomo o co biega). Chodzi mi o gry z lat 2007/2009, najlepiej jakaś akcja w stylu "Saints Row 2" lub "Jade Empire" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz. W tym czasie wydano masę gier. Na uwagę zasługuje moim zdaniem brutalna samochodówka Burnout Paradise z '09, czy też genialny rpg Dragon Age. Sprecyzuj oczekiwania, a coś wymyślimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak... "Akcja/RPG/Fabularne/Zręcznościowe" oto typ gier jakie mnie interesują, strategie lub wyścigi jakoś nie bardzo, a już symulatory to w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować GTA IV, Mass Effect 1 i 2, TES IV: Oblivion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam Kroniki Riddicka. Tytuł naprawdę godny polecenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post to WITAM WSZYSTKICH :)

 

Ja od siebie na deszczową nudę polecę świetne klasyki Max Payne I i II, teraz można oryginały za grosze dostać, a seria jest świetna. Mimo swojego wieku te gry mają tak mocną fabułę i grywalność że nadal wciągają. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak starsze gierki też polecamy. Może jakieś Call of Duty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich :) Trudno jest polecić teraz grę. Jest taki przesyt gier na rynku, że każdy może znaleźć dla siebie :) Ja lubię osobiście https://lvbet.pl, ale wiadomo, gra to kwestia gustu dla każdego z osobna :)

Edytowane przez robson121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz Gwiezdne Wojny to koniecznie sprawdź Knights of the Old Republic. GENIALNE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi platformówki to niech przyjrzy się bliżej grze Super Łosiu która będzie niebawem wydana przez polskiego wydawcę Playshopa :)

Miałem przyjemność zagrać w demo i muszę przyznać że fajnie się zapowiada jak za taką cenę 19,90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim fanom cyberpunku polecam Shadowrun Returns z dodatkiem Dragonfall. Bardzo fajna gierka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o Wiedźmin 2 Zabójcy Królów? Czy ktoś z was już w to grał? Jak ją oceniacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek 1 jak i drugi to chyba najlepsza gra jaka została stworzona przez polaków. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ten tytuł.

Tak samo chciałbym polecić też fajną grę logiczną która męczę od pewnego czasu, a konkretnie Ethan - Łowca Meteorytów,

gra nieźle potrafi wciągnąć i zdenerwować bo przy niektórych poziomach musiałem się namęczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to polecam tylko i wyłącznie starego CS 1.6 ;d cudowna gra ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Counter Strike zawsze jest spoko;) Swoją drogą, pomimo tego, że co chwilę wychodzą jakies nowe gry, to ja i tak mam największy sentyment do starych i sprawdzonych tytułów. Być może dlatego, że kojarzą mi się z młodością. Z tego względu, z zapartym tchem czekałem na kontynuację Diablo, czyli gry, którą znam z dzieciństwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam CS-a i czasem do niego wracam :3 ale jednak technika idzie do przodu i wole pograć w bardziej miodne tytuły (czyt. Battlefieldy)

Grałem przez weekend w fajnego RTSika, a konkretnie Combat Mission: Afganistan

Bardzo fajnie odwzorowana z czasem rzeczywistym w postaci broni i pojazdów, a nie jakieś tam wymysły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiegoś czasu tnę w Dotę 2, jak dla mnie najlepsza gra w jaką dotąd grałem, wymaga sporo wysiłku i nauki żeby stać się dobrym graczem, ale jak włożysz trochę pracy to potem niektóre mecze są po prostu epickie. Jeśli ktoś chciałby zacząć to tutaj są fajne poradniki dla począkujących i opisy bohaterów wraz z buildami których można używać w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próowałem w dotaę i jest dość trudna do ogarnięcia na początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym polecić świetną grę przygodową. The Night of the Rabbit.

Tytuł może mało znany a został okrzyknięty gra roku 2013 w kategorii klasyków przygodowych , kosztuje tylko 29,90 w internatach, można pewnie i taniej znaleźć a warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serdecznie Diablo 3 Reaper od souls, naprawdę fajna gierka. Ostatnio nawet wypatrzyłam na konsoleigry.pl ją w niskiej cenie, zastanawiam się nad zakupem. :) Dość fajne są jeszcze herosi, to gra chyba wszechczasów.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...