Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
filipk

NewsRoom - co nowego i ciekawego ma wyjść?

Rekomendowane odpowiedzi

egzakli... swoją drogą... konsola to fajna rzecz, ale tylko do grania... no może jeszcze można filmy pooglądać, ale nic poza tym... ale to dywagacje nadające się do zupełnie innego topicu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie: Co teraz do cholery ma wyjsc!? Totalnie nie ma w co grać... :| Wiem ze jedynie czekamy na nfs mw ale to chyba w listopadzie... Co oprocz tego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codename Panzers: Faza Druga

Fahrenheit

Dreamfall

Stalker

 

ja na to czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z powyzszych tytulow tylko stalker mmnie interesuje... A jak wiadomo na stalkera pewnie jeszcze poczekamy.... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja czekam na dość ciekawą strategię ekonomiczną (a jakże) - Tycoon City: New York. Ale z racji słabego komputera, pewnie nie będzie dane mi w nią zagrać (a już na pewno nie w najbliższym czasie) - wymagania: procesor 1,2 GHz i 256 MB RAM-u; premiera - na dniach.

 

Z innych gatunków... Ciekawie zapowiadają się Godfather oraz Heroes of Might & Magic V - ale te gry ukażą się dopiero w 2006 roku. Zdaniem niektórych, hitem może być także Black & White 2 (premiera ma mieć miejsce pod koniec bieżącego roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie dobrze zapowiada sie Godfather, choc ponoc EA ma coraz wiecej problemow z ta gra... Zobaczymy, jaki bedzie finalny efekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zacząłem ściągać demo bardzo ciekawie zapowiadającej się gry(jest to single player demo), a mianowicie F.E.A.R . Jakoże strasznie słaby wybrałem FTP'k to przez noc sciągło mi się dopiero 40% :? Ale już znalazłem lepszy i będę miał dziś w okolicach 16:00 :) Po więcej info odsyłam

 

>> www.WhatIsFear.com <<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej byś nam demko po krótce zrecenzował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok... trzymam za słowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ściągłem... Zainstalowałem... Załączyłem.. Dałem Start game... Zobaczyłem krótkie intro... pograłem 2 minut... i... wyłączyłem...

 

Pewnie zastanawiacie się dlaczego... Może kiepska grafika? Kiepski dźwięk? A może poprostu za duże wymagania? Moja odpowiedź: 3 razy nie...

 

Po załączeniu "misji" wyszedłem z samochodu, poszedłem późnym wieczorem w strone zejścia, które prowadziło prosto do kanałów. Wyświetlił się komunikat, w jaki sposób załączyć latarke (klawisz "X"), pomyślałem, a co mi tam... Załączę... Tak też zrobiłem, po 10 krokach ujrzałem na końcu tunelu część jakiegos pomieszczenia, być może poprostu skrzyżowania kanałów... Gdy podchodziłem przez obraz przebiegła mi jakas dziewczynka...Momentalnie przypomniał mi sie film "The Ring". (Kto widział, wie, kto nie, niech żałuje.) Poszedłem dalej nie zwracając uwagi na dziewczynke, której zresztą jak sie okazało nie było tam, gdzie poszła :) . Zauważyłem jakieś szczątki... Gdy do nich podszedłem a następnie się odwróciłem, znów ujrzałem tą dziewczynkę, tym razem tylko kątem oka przebiegła po prawej stronie obrazu... W tym momencie nie wytrzymałem i wyłączyłem tą gre, zagram być może jak bede miał jakiegoś gościa. Narazie się boje. (Duży wpływ miał tu film The Ring który juz zrobil u mnie pozostawił ślady na psychice :P )

 

Moja ocena po 3 minutach grania:

Grafika: 6/10

Dźwięk: 9.5/10

Klimat: 10/10

 

Minusy:

-Dość duże wymagania;

-Strach!

 

Plusy:

-Świetna muzyka;

-Niesamowity klimat

 

Gra otrzymuje ode mnie znaczek "Super klimat" :P :P :P

 

P.S Później zarzuce jakiegoś sreena(albo dwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kolejne 20 minut, musze stwierdzic ze gra ma bardzo, ,ale to bardzo! ciekawe efekty... np. zwolnienie czasu, wybuch granatu, ciekawa bron:

 

http://img26.imageshack.us/img26/1995/polasce4sp.jpg <-- zauwazcie ze wlasnie strzelilem i te zalamanie obrazu naokolo laseru. Gosc ktory dostanie z takiego strzalu spala sie pod wplywem wysokiego napiecia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... recenzje gier pisane przez uzytkownikow i publikowane na forum - rewelacyjny pomysl! Brawo dla Biggera za przelamanie pierwszych lodow i dla Dacika za podsuniecie pomyslu. Moze stworzycie odrebny temat na tego typu posty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Kirck, ale i tak wydaje mi się, że nikomu nie podobała się moja mini-recenzja... Sam dobrze wiem, że nie potrafie pisać takich artykułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... Liczy sie wyrazona opinia :) Poza tym Twoja recenzja nie jest zla - nie wiem dlaczego tak myslisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, wyrazona opinia... Jak narazie ta opinie wyraziles tylko Ty :) Za co Ci bardzo dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema za co :)

 

P.S. Mimo wszystko cos pustawo na tym forum. Zaproscie jeszcze kilka osob, dyskusje beda zywsze, a przez to ciekawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wybaczą... urlop :) Recenzja krótka! Ale taka przecież miała być. Wcale nie jest zła. Wiadomo... musisz pracować jeśli chcesz być w czymś dobry... wszystko przed Tobą BIGerze...

 

Kirck... zaprosić możesz również Ty! Podrzucaj znajomym linki do tematów, które być może mogą ich zainteresować. Zależy nam oczywiście na jak największej grupie "widzów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na NFS MW, tymczasem pogrywając w Quake 4 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoć to jest identyczna kopia dooma3 :/ ale sam jeszcze nie grałem, musze zobaczyć co oni z tego zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja by to kciałem! Ale mój złom nie pozwoli mi na rozrywkę.. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też - ale Tomasz Jarzębowski nie pozwoli mi na rozgrywkę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ! :)) Trzeba kontynuować dalej ten dział :D Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...