Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
nomik1

Problem z rozłączającym się internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem zrobiłem sobie małą bezprzewodową sieć domową do której podłączone są dwa laptopy. Posiadam internet z Orange Freedom 1mb kupiłem sobie router Linksys WAG54G i wszytko skonfigurowałem jak trzeba i przez rok wszytko działało bez zarzutu. A teraz internet się co chwila rozłącza i żebym ponownie złapał sygnał na laptopie muszę włączyć i wyłączyć router. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje czy to wina routera i muszę kupić nowy czy może go zresetować i skonfigurować ponownie moglibyście mi doradzić co powinienem zrobić? Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam problem zrobiłem sobie małą bezprzewodową sieć domową do której podłączone są dwa laptopy. Posiadam internet z Orange Freedom 1mb kupiłem sobie router Linksys WAG54G i wszytko skonfigurowałem jak trzeba i przez rok wszytko działało bez zarzutu. A teraz internet się co chwila rozłącza i żebym ponownie złapał sygnał na laptopie muszę włączyć i wyłączyć router. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje czy to wina routera i muszę kupić nowy czy może go zresetować i skonfigurować ponownie moglibyście mi doradzić co powinienem zrobić? Z góry dziękuje!

Próbowałeś dać laptopa trochę bliżej routera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie reset wszystkich ustawień, ale ponowne konfiguracja tych dotyczących Access Point na routerze może pomóc, szczególnie radziłbym zmienić kanał, może sąsiad założył sieć i się gryzą. Dzieje się tak na obydwu laptopach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi