Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
furman

Windows 7 sie wysypał jak wejść do Dane Aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Mam (a własciwie miałem) Windows 7. Wysypał mi się. Jak wchodze z jakiegos Linuksa z CD czy z Vista Live! CD to nie mogę wejść do folderu "Dane Aplikacji" Błąd: Odmowa Dostępu.

Systemu nie dam rady odzyskać, żeby się na siebie zalogować i mieć dostęp do tamtych folderów.

Macie jakies pomysły jak się tam dostać ?

EDIT: Dawno tu nie zaglądałem. Jak trwoga to do Boga :D

Edytowane przez furman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś podłączyć dysk do innego komputera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś przejąć dysk lub folder na własność pod np. Vistą niestety nie opisze dokładnie jak to zrobić gdyż siedzę jeszcze na wysłużonym XP i na nim po odhaczeniu opcji(Opcje folderów>>widko)Użyj prostego udostępniania plików, jest możliwość za pomocą odpowiedniego menu(mając prawa administratora) zmienić właściciela dysku/folderu i tym samym uzyskać dostęp.

Co się stało z win 7 może jednak da się go jakoś uratować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinno pomóc:

Prawym na katalog > właściwości > zabezpieczenia > zaawansowane > zakładka właściciel > zmień właściciela na: Twoje konto i zaznacz "Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów".

W zakładce uprawnienia zaznacz Twoje konto i kliknij edytuj > "Zastosuj dla: ten folder, podfoldery i pliki" > zaznacz "pełna kontrola".

Musisz to zrobić z poziomu Visty, 7 lub Server 2003/8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi