Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
djgoo

EVGA Ge Force 8800GT Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... więc problem wygląga nastepująco: Grałem sobie w gre, nagle zwiecha i kolorowe paski na ekranie, po restracie systemu wyszystko wyglądało normalnie dopuki nie odpalilem gry, wtedy to samo..... i tak po paru resetach.Pozniej komp sie wlączyl ale byly juz widoczne zmiany, nie moglem ustawic swojej rozdzielczosci 1444x900 i nie moge odpalic gry gdyż wyskakuje komunikat z problemem directX3D wziołem karte do kumpla i bez zmian..czyli problem z karta na 100% teraz pytanie CO moglo sie zapsć? , u kumpla wyskoczyl komunikat podczas odpalenia gry o tresci "bla bla za malo pamieci na karcie" podejzewam ze sie przypalila wlasnie pamiec ale nie jestem pewien...karte kupowalem w Anglii i jest jeszcze na gwarancji, jest jakis sposob odeslania tego do producenta albo serwis , slyszalem ze pamiec mozna wymienic, bo szkoda troche karty,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ciężko określić co mogło się zepsuć, ale jeśli zepsuły się pamięci na karcie graficznej to i tak lepiej jakbyś wysłał do sprzedawcy/producenta tą kartę graficzną, bo nie wiem jakbyś to mógł wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie żeby cokolwiek działac dalej muszę wiediec co się popsuło...;/ wysyłac do producenta hmm tylko w Polsce raczej nie ma przedstawiciela EVGA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...