Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
piopal

Tani Monitor LED 19' jaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Czas wymienić stary wysłużony lcd samsunga 15'

w sumie jak widzę ceny chyba zostawie lampy lcd i wezne się za leda :D:D, tymbardziej że przyglądałem się różnicy w jakimś media markcie

poszukałem troszkę w sklepach intrnetowych i nie jest tak źle z ceną nawet mnie stać mój budżet to 550 zł

w gre wziąłem Benq 19'' LCD-LED G922HDAL 5ms

http://www.alsen.pl/index.php/product/none/127870/Benq_19_LCD_LED_G922HDAL_wide_5ms_5000000_1_D_SUB_CZARNY_BL/none

i ASUS 19" LCD VH198D LED

http://www.mixmedia.pl/?zobacz=122356633&utm_source=***&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-01&utm_content=122356633

nie wiem czy to jest pełna technologia tylko na ledach? jak z awarayjnością tego czy też może wystąpić tzw. bad pixel ?

a może ktoś rowadzi sklep i ma jakiś na sprzedaż oczywiście nowy sprawny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałam ostatnio, ze maja na wasserman.pl promocję monitora, dość fajnego.W sumie firma może nieznana, ale z opisu parametrów wydaje się całkiem porządny. Jak szukasz czegoś taniego, to proponuję właśnie tam zajrzeć, a nóż coś Ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj, że monitory w tej cenie to matryca LCD podświetlana LED-ami i mało różni się od zwykłego LCD. Jeśli interesuje Cię prawdziwy LED to musisz szukac technologii OLED.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nerio dzięki kupiłem Benqu czarnego jest różnica między ledami a zwykłą lampą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętaj, że monitory w tej cenie to matryca LCD podświetlana LED-ami i mało różni się od zwykłego LCD. Jeśli interesuje Cię prawdziwy LED to musisz szukac technologii OLED.

mylisz niestety pojęcia, OLED jest nową technologią której nie należy kojarzyć z LED i jak dotąd są tylko dwa oledy sprzedawane w skali masowej. jednym z nich jest 15 calowy monitor/tv LG który dostępny jest tylko w Korei....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż znalazłem lepszą ofertę 22" za 499zł:-) model LG E2260S-PN również podświetlenie LED. Matryca TN. Dobry czas reakcji 5ms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG, Benq, Asus trochę marek podjęło się przejścia na LED co oznacza, że ta technologia ma przyszłość. Do tego te monitory LEDowe prezentują się dość fajnie już nie chodzi nawet o to że mają spełniać swoją funkcję jako monitor ale fajnie wyglądają w pokoju taki plus jeden do elementów designu w naszym miejscu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pełni się z tobą zgadzam. Ta technologia nieźle namieszała na rynku chociażby monitorów, które maja naprawdę niezłe parametry, ładnie się prezentują, a do tego pobierają znacznie mniej energii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja podam na przykładzie. Acer 20", posiada LED. Cena? Poniżej 500zł. Czekam tylko aż telewizory 42" z podświetleniem LED zaczną tanieć :D

O jaki monitor dokładnie mi chodziło? Już podaję, o ten: Acer 20'' LED V203HLAObd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fajny monitorek. Ma dość duży kontrast, ładnie wyświetla kolory, a do tego ciekawy design.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczywiście jak na tą cenę ten monitor jest całkiem fajną opcją, fakt 5 000 000:1 to spory kontrast, z tego co mi się wydaje ma też dodatkowe złącze D-Sub. Ja mimo wszystko, jak na razie zostaję przy laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też obecnie pracuję na laptopie, ale jak miałbym wybierać to wybrałbym właśnie ten LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i co udało Ci się dokonać jakiegoś interesującego zakupu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Autor pewnie dawno już zapomniał o tym temacie. Wystarczy już tych reklam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...