Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Psiurex

Monitor do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pilną sprawę do mądrego i licznego grona forumowiczów PC Centre. Otóż, został mi zaproponowany prezencik, w postaci monitora przez pewną osobę. Zdecydowała się ta osoba, ze maxymalny koszt to 1000zł... Mój stary CRT już na prawdę mi zbrzydł, do tego ostatnio coś w nim iskrzy <sick>... Niestety, na monitorach jako tako się nie znam.

 

Dlatego uderzam do was, drodzy forumowicze, pomóżcie mi :) Za pomoc serdeczne bóg zapłać :)

 

Pisze w temacie, ze sprawa jest pilna, bo monitor mam sobie wybrać do jutra...

 

P.S. - Monitor służyłby mi do grania i w szczególności do oglądania filmów(bardzo dużo oglądam) nie poskarżyłbym się, gdyby miał dużo cali(20+++), i oczywiście był panoramiczny, aby się lepiej filmy oglądało.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem wporzo ;)

 

@Clamoor

 

Eizo za 1000 zł oO Masakra, nawet nie przypuszczałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

no nie jest to Hi-End'owy model jak np moj flexscan S2431W co nie zmienia faktu ze jest to eizo co prawda na TN a nie S-PVA co nie zmienia faktu ze widziałem je w akcji (zreszta znajomemu taki kupilismy) i naprawde wdg mnie to wyprzedza wszystko (no własnie moze poza NEC'ami które bywaja swietne, i czasem niektóre dell'icje ;-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o Dellu na IPS nikt nie wspomniał? Kolega miałby niesamowicie chwalony model za niecałe 1000zł. A tak to skończył z marnym Lgkiem. Mam nadzieję jednka że wystarcza i odpowiada właścicielowi :) Cały czas takie sprzedajemy i dla mnie to porażka nie monitor. Ale cóż, w MM zawsze znajdzie się mądry na swój sposób Pan co doradzi :) Nie ma co, klientom bezpośrednio w sklepie tez takie LG doradzam, dlatego na przyszłość: nie pytać się o nic w sklepach! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Havoc, jeszcze nie zamówiłem. Bo nie ma tego modelu na magazynach, o jakim Dell'u mówisz? ;> I czy na prawdę warto wszystko odkręcać dla tego modelu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

Dla Della ? Eizo ? Nec'a ? zawsze warto a LG IMO to najbardziej crappowata firma jaka znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie mam co narzekać na telewizor który mam już ponad rok LG(od zeszłej gwiazdki) tak samo na kino domowe, czy logówke i odkurzacz, wiec nie wiem o co wam chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle sprzętu LG nie posiadam jednak mój monitor i nagrywarka DVD sprawują się super w tej cenie z pewnością warto było je kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie monitorów od LG.

 

Dlaczego sprawa warta rozważenia? Firma produkuje dobre monitory a wszczególności te z końcówka VPF oraz matryca na poziomie 2ms.

 

Jej dodatkowym atutem jest to iż 30 dni gwarancji na każdy pixsel.

 

Warta uwagi cena/jakość.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung to firma jak w monitorach tak i w telewizorach jest jedną z lepszych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...