Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
reklama2009

Zwieksz Ruch na Swojej Stronie

Rekomendowane odpowiedzi

http://traffic4u.pl

 

Masz własną stronę/grę? Nie zadowalają Cie jej statystyki? Zwiększ odwiedzalność za darmo. Mogę Ci dać taką możliwość. Poniżej opis systemu dzięki któremu to uzyskasz.

 

System oparty jest o zasadę pomocy internautów "ja tobie a ty mi". Teraz jak to się przekłada ten system? To proste. Jeśli za pomocą naszego systemu wejdziesz w stronę któregoś z użytkowników, to zdobędziesz jedno wejście na twoją stronę. W ten sposób odwiedzając innych zwiększasz ruch na swojej własnej stronie

 

Jak wiadomomo oczywiście taki system byłby nudny dlatego ten jest trochę bardziej urozmaicony :) Działa on automatycznie. Co to oznacza? Znaczy to, że możesz włączyć w osobnej karcie przeglądanie stron innych użytkowników a samemu pójść do sklepu, na obiad lub nawet wyjechać na wakacje a punkty będą Ci się nabijać :) Dlaczego tak się dzieje? Skrypt jest tak przygotowany, że strona automatycznie przeładuje się po 5 sekundach wczytując kolejną stronę oraz dając Ci kolejne punkty.

 

No tak teraz już myślę, że system wydaje się całkiem fajny :) Ale tym sposobem mógłbyś wyrobić maksymalnie 720 odwiedzin twojej strony na godzinę. Na początek może wystarczy ale czemu nie więcej? Otwórz link w 10 kartach i już masz 7200 punktów na godzinę (odwiedzin na twoją stronę). Teraz pomnóżmy to razy 24 godziny i tak przez całą dobę możesz uzbierać 172.800 wyświetleń twojej strony na dobę! I to wszystko za darmo! Cały system jest darmowy! Jeśli masz szybki internet lub 2 komputery to pomyśl ile odwiedzin dziennie możesz zrobić włączając nasz system w większej ilości kart naraz :)

 

Podsumowanie:

- system całkowicie darmowy

- 172.800 wyświetleń twojej strony dziennie (lub więcej)

- jeszcze się zastanawiasz?

- http://traffic4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Żeby wszystko mogło działać dobrze, potrzeba by było ustawić współczynnik liczba kliknięć/liczba wejść zwrotnych powinien być 1:1. Kto mi zagwarantuje, że moja strona będzie odwiedzana, jeśli ja będę odwiedzał inne strony?

2. Większości użytkownikom system znudzi się po kliknięciu 100 linków

3. Po co komu niewartościowe odwiedziny? Jeżeli wszyscy używaliby systemów reklamowych Pay Per View, to i tak większość by nie zliczała zdublowanych wyświetleń. I tak większość używa Pay Per Click (CPC) - głównie Google Adsense.

Zastanawia mnie, czy systemy reklamowe za uczestnictwo w tego typu programach mogą blokować użytkowników.

 

IMO niepotrzebne zużywanie transferu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś nabija ilość odwiedzin. Przecież w necie są takie rankingi, a nawet konkursy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...