Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
siwyAK

Najgorsza gra w jaką grałeś

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Jaka była najgorsza gra, którą widziałeś na oczy i na której widok nie mogłeś spać :angry: ? Co Cię w niej irytowało, rozśmieszało, demotywowało, nie pozwalało na dłuższą grę?

Zacznę ja :P . Oczywiście najgorszą grą, która niestety przez jej twórców uważana jest za najlepszą grę piłkarską jest seria FIFA. Oczywiście chodzi mi o wersję na PC (konsole to inna bajka). Monotonia, coroczna "poprawa" grafiki oraz niesamowicie nierealistyczne poruszanie się po boisku i tor lotu piłki to wszystko co mogę o niej powiedzieć. Licencje to według mnie za mało.

Kolejnym "mega" tytułem jest NFS Udercover. Widziałem źle zoptymalizowane gry, ale to co zobaczyłem w tym "dziele" panów z EA (zaraz pomyślicie, że jestem zamknięty na tą markę B) ) przechodzi wszelkie granice. Grafika jest jak na dzisiejsze czasy śmieszna, ale wymagania już takie śmieszne nie są. Dlaczego GRID może działać na o wiele słabszym sprzęcie i według mojej subiektywnej oceny prezentować lepszą jakość grafiki (o frajdzie z gry to już nawet nie wspominam).

Dobrze tyle na razie ode mnie. Czekam na Wasze posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłoooooopie nie grałeś chyba jeszcze w to co ja :D

1. Najbardziej bezsensowna gra to chyba Gorky Zero(1czesc) nie no spoko gierka nawet grafa nie zadawala, ale ok można przeszukiwac trupy, przenosić je, ale trafiłem troche daleko na misje no i tam trzeba wejsc do windy windy szukałem 2 tygodnie nawet kumple sie poddali :D ocena za najgorszą grę 9/10 :D

2.FIFA CAŁĄ FIFA takiak w poście wyżej

3.Najbardziej porytą gierką wyścigową to chyba był Need For Speed Hot Pursuit II nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie nie podobała ta gierka ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsza gra w jaką grałem to simsy B)

Dawno tak się nie nudziłem jak przy tej grze. Miał być symulator życia wyszedł syf dla małych dziewczynek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kenex, a ja jestem fanem The Sims... Chyba nie znasz się na tej serii, bo większość osób uważa, że to nie syf, a dobra gra.

1 miejsce na świecie za: popularność. 1 miejsce w empik, za oceny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najgorsza gra w jaką grałem to "S.C.A.R.: Squadra Corse Alfa Romeo"... chyba przy żadnej ścigałce się tak nie wkurzałem jak przy tej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgodzę się, że NFS Undercover był naprawdę słaby, ale nie nazwałbym go najgorszą grą w jaką grałem. :) Ten zaszczytny tytuł przypadłby w moim mniemaniu Overspeed: High Performance Street Racing. Co to jest za szajs, to się w głowie nie mieści. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi