Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MaxCorleone

jaki system wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie naturalnym wyborem przy kupnie nowego systemu powinien być bez wątpienia Windows 10. Pozostałe będa stopniowo wycofywane ze wspierania przez Microsoft. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najbardziej opłaca się Windows 10 lub ewentualnie Windows 8. Nie polecam 8.1 (coś słyszałem, że zbyt dobry ie jest) oraz nie opłaca się również brać starszych niż 8. Teraz jeszcze system Windows 7 ma aktualizację do końca 20019 roku i potem tak jak napisano wyżej będzie "wycofywane ze wspierania przez Microsoft". Pracowałem zarówno na 8 i 10 i jednak namawiałbym do 10. Jeżeli jesteś zwykłym domowym użytkownikiem to znaczących zmian nie zauważysz, ale jak już inwestujesz w sprzęt to lepiej kupić nowszy.

Jeżeli będziesz się wahać to również możesz popytać w serwisie komputerowym jak wygląda serwis systemów. Które się częściej psują, jakiego typu są usterki i wtedy wybierzesz ten mniej awaryjny. Osobiście tak zrobiłem. Mi wyborze systemu akurat pomagał już sprawdzony serwis komputerowy MIROBIOS z Krakowa - http://www.mirobios.malopolska.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...