Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
cerber25

Karta graficzna do 550zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Ktoś mi pomoże w wyborze karty i producenta tej karty, powiedzmy do tej górnej granicy 550zł ? Ma być max (jak na możliwości gotówkowe) wydajnie i jak najbardziej cicho bez dodatkowych zabaw (nie za bardzo chcę się babrać w kupowanie chłodzenia, fanfixy, plany przewiewu w budzie, etc.)Najlepiej w tym sklepie www.pr***l

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle nad procesorem AMD Athlon II x4 620 s.AM3 BOX lub AMD Phenom II X3 720 Black Edition s.AM3 BOX co do plyty glownej Gigabyte GA-MA790X-UD3P PCI-E s.AM2+ wiec karte chcialbym cicha i zarazem wydajna do ceny 550zl tylko mam prosbe poniewaz bede skladal w sklepie proline wiec chcialbym bys mogl mi polecic karte z tego sklepu www.pr***l , po drugie narazie jeszcze nie kupuje bo moze w tym roku lub na drugi rok . Moze jeszcze cos fajnego stanieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo zależy od kursu dolara czy stanieje czy nie.

Ati wydało troche nowych kart graficznych, lecz ceny kart ze średniej półki są poprostu za wysokie i często mniej wydajniejsze od 4870.

Po co tak drogą płyte główna chcesz do tego procesora (no chyba, że już ją posiadasz) ? Jeśli masz zamiar składać cały zestaw to może pomyślmy o częściach do niego (może dałoby radę na czymś oszczędzić by mieć lepszą kartę graficzną).

Trochę pusto w proline z kartami do 550zł (chodziło o Radeona HD4870).

Z ciekawych kart, którą poleciłbym to http://www.esc-net.pl/product_info.php?cPath=71_86&products_id=13001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do płyty głównej to podoba mi sie ona, a jaka tansza polecil bys mi w proline zeby ddr 2 weszly , dlaczego w proline? poniewaz chce skladac tam te czesci do mojego kompa, myśle nad karta z vaporem x ale slyszalem ze jest nie oplacalna nie wiem jaka w tym prawda i nie tak wydajna , a dlaczego vapor x bo jest cichy z tego co slyszalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z Płyt głównych np. Gigabyte GA-MA770-UD3 . Bardzo podobna do wersji ud3p, która za swoją cene jest naprawdę dobra.

Wtedy byś zaoszczędził te 100zł i byś miał GTX260, które mają dość dobre chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...