Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Louds

Problem z instalacją oprogramowania od internetu HSDPA

Rekomendowane odpowiedzi

Na stacjonarnym kompie wkładam płytę i instalator działa poprawnie, a na lapku

Belinea o.book pojawia się tylko okno i pasek procesu Installation Initialistion dochodzi do końca, okno znika i nic dalej się nie pojawia.

Od razu mówię, że lapek nie jest mój.

Po grzebaniu w msconfig natknąłem się na taki monit jak w załączniku. ocb?, bo ja nie mam pomysłów.

post-7621-1254334750,82_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmmm... brak uprawnień? no to chyba nie siedzisz na koncie administratora? instalacja softu na takim koncie bez powodzenia to raczej nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem napisać...

Jest tylko jedno konto admina...

Właśnie o to chodzi, że jest jedno konto, a nie da się zainstalować softu od neta, tylko jak dostać się do konta admina? Może profile sprzętowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki Windows? XP? Pro czy Home?

Warto spróbować panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> zarządzanie komputerem i w przystawce poszukać gałęzi dotyczącej użytkowników... zobaczyć czy konto administratora jest wyłączone i czy można zmienić ew. hasło.

LUB

od razu F8 przy starcie systemu Windows (zaraz po komunikatach POST) i tryb awaryjny. Jeżeli nie będzie okienka do wpisywania nazwy użytkownika i hasła to parę razy CTRL + ALT + DEL -> Administrator (hasło puste?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bez przesady ;p

takie rzeczy juz robiłem i nic... w trybie awaryjnym jest to samo.

a ponadto poradziłem sobie juz msconfigiem ;] sterownik drukarki gryzł się z czymś xD

Teraz problemem jest już tylko instalacja Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...