Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Geo

Co sądzicie o konkursach na PC Centre?

Konkursy na PC Centre  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz czytelność stron konkursowych?

    • są bardzo czytelne
      13
    • są dostatecznie czytelne, potrzebne informacje mogę łatwo znaleźć
      18
    • nie są dostatecznie czytelne, trzeba się wczytać w ich treść, aby cokolwiek znaleźć
      3
    • są bardzo nieczytelne
      1
    • nie mam zdania
      0
  2. 2. Produkty jakiego rodzaju powinny być nagrodami w konkursach?

    • komputery i notebooki
      19
    • podzespoły komputerowe (płyty główne, procesory itp.)
      25
    • peryferia komputerowe (klawiatury, myszki, kierownice etc.)
      19
    • gry komputerowe
      22
    • oprogramowanie
      14
    • inne (sugestie podaj w poście)
      0
  3. 3. Co sądzisz o trudności dotychczas zadanych pytań?

    • są bardzo trudne
      0
    • są trudne
      3
    • ich poziom trudności jest odpowiedni
      20
    • są łatwe
      5
    • są bardzo łatwe
      7
    • nie mam zdania
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy Was do udziału w anonimowej, krótkiej ankiecie. Jej wyniki pomogą nam w dopracowaniu konkursów i dostosowaniu ich do Waszych oczekiwań. Zachęcamy ponadto do dzielenia się uwagami, poprzez zamieszczanie odpowiedzi w tym temacie. Dziękujemy za Wasze opinie :)

 

Dotychczas zrealizowane konkursy:

  1. Need for Speed SHIFT i gadżety
  2. Kierownica oraz inne akcesoria dla graczy - wciąż trwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, jak dla mnie to konkursy sms mijają się z celem.

 

W życiu tylko raz wysłałem smsa konkursowego. Nie wiem ile osób bierze udział w tych konkursach, ale jeśli niewiele to masz odpowiedź czemu ;)

 

Moim zdaniem pytania powinny być trudniejsze, zmuszać do przeszukiwania PC Centre wzdłuż i w szerz oraz innych stron np. producenta.

 

Chyba najlepiej zrobić konkurs gdzie pytań będzie minimum 6 i odpowiedzi na nie pojawiły się w aktualnościach/artykułach na PC Centre.

 

Wydaje mi się, że strony konkursowe nie są za bardzo czytelne. Jest za dużo jednolitego tekstu. Nie lepiej zrobić całkowicie osobną stronę konkursową nawiązującą kolorystyką do producenta/produktu?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, jak dla mnie to konkursy sms mijają się z celem.

 

W życiu tylko raz wysłałem smsa konkursowego. Nie wiem ile osób bierze udział w tych konkursach, ale jeśli niewiele to masz odpowiedź czemu wink.gif

 

Moim zdaniem pytania powinny być trudniejsze, zmuszać do przeszukiwania PC Centre wzdłuż i w szerz oraz innych stron np. producenta.

 

Chyba najlepiej zrobić konkurs gdzie pytań będzie minimum 6 i odpowiedzi na nie pojawiły się w aktualnościach/artykułach na PC Centre.

 

Wydaje mi się, że strony konkursowe nie są za bardzo czytelne. Jest za dużo jednolitego tekstu. Nie lepiej zrobić całkowicie osobną stronę konkursową nawiązującą kolorystyką do producenta/produktu?

Dzięki za uwagi :)

 

Forma SMS-owa konkursów od początku była traktowana jako eksperyment. W piątek zapadnie ostateczna decyzja, czy kolejne będą realizowane w tej formie - zależy to oczywiście od ilości nadesłanych odpowiedzi.

Konkursy, w których jest wiele pytań, nie nadają się zbytnio w przypadku konkursów tygodniowych - to już zostało przetestowane wcześniej :) Jednak w przypadku konkursów trwających np. miesiąc zwiększnie liczby pytań ma istotne uzasadnienie.

Co do stron konkursowych niezależnych od PC Centre - pomysł nie jest zły, ale w takim układzie musielibyśmy mieć osobnego pracownika na etat, który nie zajmowałby się niczym innym, tylko konkursami.

 

Liczę na kolejne opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem pod uwagę czasu trwania konkursu. Racja, że jak tydzień to jedno pytanie wystarczy. Sześć pytań może skutecznie odstraszyć i przez jeden tydzień będzie mało zainteresowanych osób danym konkursem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nigdy bym nie wziął udziału w konkursie sms za 2,44 ale, że to PCC to udział biore ;]

 

co do strony konkursowej to wg mnie jest w miare czytelna co do trudnosci pytań są one banalne dodatkowo jest podpowiedz gdzie znalezc odpowiedz... cała akcja z szukaniem odpowiedzi zajmuje 30 sek do 1 min ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardzo podoba się pomysł z oddzielnymi stronami dla konkursów...

Co do pytań są zbyt łatwe...

A co do czytelności to w miarę to wyszło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sms jako forma odpowiedzi jak najbardziej w porządku tzn. nie przeszkadza, choć nie ustrzegłem się skojarzeń z teleturniejami w którymi pytania są banalne, a zwycięzca losowany. Jednak jak już była mowa pytania mogły by być trudniejsze lub być ich więcej wzrost trudności można by osiągnąć np. poprzez nie informowanie, gdzie szukać odpowiedzi(gdzieś w pcc lub w internecie). Jeżeli chodzi o strony z konkursem jak najbardziej czytelnie wszystko co powinno jest na 1 stronie i to mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście wszystko pasuje... choć jestem od niedawna na tym forum jeszcze nic mi nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten konkurs który teraz jest to jest git, chociaż trzeba tylko wypełnic ankietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie konkursy, są bardzo fajne, na odpowiednim poziomie (może "ciut" z łatwe pytania), fantastyczne nagrody, prosta "obsługa" konkursów. Reasumując jest bardzo dobrze. B) :)

 

 

(Zmieniłbym tylko sposób informowania o wygranej, zamiast: 2x telefon albo e-mail na: 2x telefon + e-mail.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...