Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
metatron8575

Batman Arkham Asylum Demo Sterowniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie, pobrałem demo Batmana i kiedy wchodzę do opcji konfiguracyjnych dostaję komunikat, że mam stare sterowniki. Posiadam gf 8800GTS 320MB. Pierwotnie miałem zainstalowane sterowniki 190.38, które pobrałem z oficjalnej strony Nvidii, ściągnałem zatem wersje beta 190.40, nic to nie dało. Czy ktoś wie w czym może być problem? Może to wina dema(mam na myśli, że to jeszcze niedokończona gra i może źle wykrywa sprzęt)? Czy ktoś może instalował to demko na takiej samej karcie? Jeśli tak to jakie sterowniki ma? Normalnie to bym sprawę olał, mam również PS3, ale niestety Cenega nie pokwapiła sie zlokalizowaniem wersji na konsole. Angielski znam dobrze, ale w tej grze używają często slangu, mówią szybko, chaotycznie. Wole więc mieć napisy i cieszyć sie grą, a nie tłumaczyć sobie w głowie co mówią. Zresztą jak na złość dużo rozmów jest wtedy, kiedy trwa rozwałka:). To mo pierwszy post na tym Forum, więc prosze o wyrozumiałość. Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podczas tych wszystkich instalacji i deinstalacji rzeczonych sterowników porządnie czyściłeś rejestr? Czasem jakiś shit pozostaje po starym oprogramowaniu tego typu i potem różne ekscesy mają miejsce.

Najlepiej odinstaluj wszystkie pliki sterownika graficznego (razem z PhysX i innymi tego rodzaju driverami), skorzystaj z programu CCleaner (polecam!; zrób kopię rejestru, zanim usuniesz z niego jakiekolwiek wpisy) i zainstaluj te najnowsze.

Tak notabene, ponoć gra wykorzystuje jakieś śmieszne technologie 3D. Może przez to. Korzystasz z tego, masz zainstalowane NVIDIA 3D Vision CD v1.10?

http://nzone.com/object/nzone_batmanaa_3dvision.html

Czy inne gry podobnie Ci fiksują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi