Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
ar4

Pozycjonowanie - Bądz w 1 dziesiątce w GOOGLE

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonowanie - Pierwsza 10 w google !!

"Pozycjonowanie wykonuję od zaraz, cuda zajmują mi trochę więcej czasu"

 

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie polega na zwiększaniu popularności strony. Wyszukiwarki oceniają to na podstawie pozostawianych odnośników (linków) czym więcej jest linków w internecie tym strona staje się popularniejsza. Generalnie istnieje około 100 czynników wpływających na ocenę, która strona jest bardziej wartościowa od strony konkurencyjnej. Nikt oprócz inżynierów Google nie zna wszystkich czynników. Ja znając większość czynników popularyzuję stronę uczciwymi sposobami i wedle odpowiednich zasad przez co strona nie otrzyma "filtr" czyli obniżenie pozycji strony i blokowanie jej we wspinaniu na wyżyny Google lub co najgorsze "ban" czyli wyłączenie strony z rankingu Google. Pozycjonowanie jest najskuteczniejszą formą reklamy.

Pozycjonuję pod względem wielu wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, MSN Search, Ask Jeves, A9, NetSprint i inne i w każdej są widoczne efekty pozycjonowania.

 

Witam mam do zaoferowania pozycjonowanie przez jeden miesiąc na jedną frazę za 30 zł. Usługa polega na darmowym zoptymalizowaniu Meta tagów, doradzam co najlepiej zmienić w kodzie a jeżeli nie umiesz to zrobię to za ciebie !

Pozycjonowanie jest wykonywane systematycznie a efekty można zobaczyć już po paru pierwszych dniach. Nie gwarantuję konkretnego miejsca ponieważ tego się nie da zagwarantować w 100% ale efekty będą widoczne a twoja strona będzie się pięła w górę na podane słowo kluczowe lub frazę. Nie oferuję żadnego katalogowania, ponieważ Google już nie ceni katalogów tak jak 2 lata temu, teraz wpisywanie do katalogów jest stratą czasu. Moje pozycjonowanie polega na pozyskiwanie linków ze stron (również podstron) tematycznie powiązanych ze stroną którą obecnie pozycjonuję co daje lepsze efekty nie tylko dla podanego słowa ale również dla całej strony która jest przeze mnie pozycjonowana. Pozycjonowaniem stron zajmuję się już 4 lata. Zdobyłem bardzo duże doświadczenie i przez ten czas wiele stron wyprowadziłem na czołówkę w google na przeróżne frazy. Obecnie pozycjonuję sklep internetowy www.maniasoft.pl , na frazę "tanie programy" znajduje się on na pierwszej stronie a na "programy wapro" jest na 1 miejscu a wyniki wyszukiwanych produktów sklepu są wysoko klasyfikowane w przeglądarce Google. Innym przykładem jest forum młodzieżowe www.zakazani.pl z 97 strony jest już na 6 stronie na zapytanie "forum młodzieżowe" i miejsce stale rośnie lub forum wielotematyczne www.ar4.pl na zapytanie "forum wielotematyczne" na 6 miejscu a na "dyskusyjne forum wielotematyczne" na 2 miejscu lub "forum dyskusyjne" na 7 miejscu. Cena za pozycjonowanie u mnie się nigdy nie zmienia, nawet jak twoja strona jest już wypozycjonowana na pierwsze miejsce a chcesz umocnić swoją stronę na tym właśnie miejscu nadal płacisz 30 zł. Pozycjonowanie bez żadnych zobowiązań-przerywasz korzystanie z moich usług wtedy kiedy chcesz, do niczego Cię nie zmuszam, co zapewnia Ci stałą kontrolę na pozycjonowanie strony tanim kosztem i przez tyle czasu ile tobie odpowiada. Nie musisz się martwić, że przerwę pozycjonowanie bo zapomniałeś zapłacić, za każdym razem wysyłam do ciebie email z informacją o kończącym się okresie pozycjonowania. Wiadomość zostaje wysłana 7 dni przed końcem okresu rozliczeniowego oraz ostatniego dnia płatności. Zaczynam pozycjonowanie w dniu zaksięgowania pieniędzy na moim koncie bankowym a kończę w dniu nieotrzymania pieniędzy za kolejny miesiąc.

Kontakt: tomasz(małpa)maniasoft.pl

lub

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12955579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku niezadowalających rezultatów - gdy strona nie znajdzie się pod określoną frazą w TOP 10?

 

Pozycjonowanie bez żadnych zobowiązań-przerywasz korzystanie z moich usług wtedy kiedy chcesz

Zaczynam pozycjonowanie w dniu zaksięgowania pieniędzy na moim koncie bankowym a kończę w dniu nieotrzymania pieniędzy za kolejny miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zatrudnieniem kogoś, żeby zajął się pozycjonowaniem w nim trzeba trochę samemu zrozumieć. Do tego istnieje wiele przydatnych blogów. Osobiście znalazłem bardzo wiele przydatnych informacji znalazłem tu http://max-pozycjonowanie.pl/. Bardzo fajny blog dla początkujących i profesjonalistów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę fraza "programy wapro" ma tylko 45 tys. wyników, więc to raczej nie było nic trudnego. Ja polecam blog pozycjonera mkane, można go znaleźć na stronie http://www.antygen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...