Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Sekitan

Czy będzie mi działał Wiedźmin

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć sie czy będzie mi działał Wiedźmin

 

AMD Athlon 64 Processor 3000+

2.01Ghz 1,50 GB RAM

ATI Radeon x550

Jest to dla mnie bardzo ważne bo planuje zakup w niedługim czasie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 8.5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista => google nie gryzie...

 

Prosty wniosek - jeżeli uruchomisz grę to tylko na najniższych detalach (choć i to jest mało prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli boisz się wydać kasę na grę, która nie będzie Ci działać, ściągnij najpierw demo :) Przekonasz się czy płynność będzie wystarczająca alby kupić pełną wersję. Demo Wiedźmina sciągniesz stąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyć się może i włączy ale jak będzie chodzić to już nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na Athlonie 3000+, 1 GB RAM i GeForce 7600GS gra chodziła płynnie na średnich ustawieniach z tego co pamiętam. Więc jedynym znakiem zapytania jest ta karta graficzna ATI Radeon x550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X550 to zdecydowanie słabsza od 7600GS więc troche wątpliwe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na komputerze z procesorem 3,2 GHz, 512 MB pamięci RAM i kartą graficzną Radeon 9600 Wiedźmin działał mi na granicy 20 FPS-ów przy najniższych szczegółach graficznych. Nie ma co, gra potrzebuje dużo pamięci RAM i dobrego procesora.

Niemniej wydaję mi się, że Wiedźmin sensownie Ci ruszy, tym bardziej, iż grałem na niespatchowanej wersji (demo niestety też jest w wersji 1.0), a najnowsze łatki porządnie optymalizują grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...