Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
YoshinoXD

Call of Duty: World at War

Rekomendowane odpowiedzi

Yoo, ostatnio właśnie zainstalowałem tą grę patrzę sobie wymagania (Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista.) komp spełnia te rozsądne warunki lecz gra jakby nie miała grawitacji xD wszystko mozolnie się rusza... nie wiem co na to poradzic =\

Mój komp: pentium iv 2.4ghz 2x czy cos takiego xd 1.6gb ram ge force 6800gs, sprawdzałem na stronie: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest i gra spełnia wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spróbuj odpalić grę w minimalnej rozdzielczości i na najniższych detalach. Ponadto, ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej.

 

Daj znać o efektach :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki yy... pobierałem z 2tyg temu... jeżeli chcę teraz znów pobrać jakieś to po prostu "nałożyć" je na poprzednie? odpaliłem grę na minimum jest tak samo

Edytowane przez YoshinoXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chcę teraz znów pobrać jakieś to po prostu "nałożyć" je na poprzednie?

Najlepiej odinstalować stare, później zainstalować nowe. :)

 

odpaliłem grę na minimum jest tak samo

Dziwne. Gra, tak jak poprzednie odsłony serii, jest świetnie zoptymalizowana i powinna na sensownych ustawieniach grafiki u Ciebie poprawnie działać.

Hmmm... Sprawdź ustawienia dźwięku (wyłącz na przykład EAX - mi w grze UberSoldier to pomogło, gdy miałem problemy z płynnością działania).

Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy, które mogą obciążać maszynę (między innymi antywirusy [jeśli nie grasz przez sieć], programy p2p itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania nie oznaczają, że gra będzie b.dobrze chodzić. Może mozolnie chodzić . Sterowniki stare odinstalowujesz, a nowe instalujesz.

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 4 chodził wyśmienicie, a Piątka o wiele chyba nie ma większych wymagań

P.S. EAX?! Wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli masz kartę dźwiękową wbudowaną w płytę główną to efekty dźwiękowe odpala procesor. Dlatego zalecałbym wyłączenie . Jest to jakiś efekt dźwiękowy.

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opcjach dzwięku tą opcję znajdź i wyłącz . Wyłącz efekty dźwiękowe również. Albo wymagania Cod WoW podskoczyły z tego co słyszałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO powinno działać na Twoim sprzęcie. A może masz za bardzo zasyfioną widnę? Albo dawno nie defragmentowałeś dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie zwiększyli wymagania i nic sie na to nie poradzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...