Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Paweł8887

co jest lepsze? Eset Smart Security czy Avast! dla xp?

Rekomendowane odpowiedzi

Każda pliszka swój ogon chwali... Polecam AVG Free :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja Avasta :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem użytkownikiem avast!a już od dłuższego czasu i z czystym sumieniem mogę polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clamoor

nie lubie "zintegrowanych pakietów bezpieczeństwa" .. ma to tą wade ze mi zjada wiecej zasobow systemowych, ale nie lubie kombajnów ...

antyvir ... jak najbardziej eset nod32 wymiata, do tego jest stosunkowo tani, zjada wyjatkowo mało zasbow podczas uzywania, wada jest długie skanowanie całego kompa, jednak po jednokrotnym przeskanowaniu dokładnym, nie wpuści absolutnie NIC

firewall .. cóż jestem zwolennikiem starej dobrej technologii jaka jest sygate ... niestety juz nie istnieje został przejety / wykupiony przez symanteca i niestety stracił aktualnie uzywam testowo COMODO i jestem dosyć zadowolony, co oczywiscie nigdy nie przebije iptables ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam ESS. Mi jeszcze nic nie przepuscił nod który tam jest. A skanuję raz na jakiś czas innym i jest czysto. Do tego mało obciąża kompa. Można normalnie na kompie pracować w porównaniu co do niektórych innych. Natomiast avast jest najlepszym gadającym antyvirusem. I nic poza tym gadaniem nie posiada. Tylko Eset. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o darmowego Avasta, to bardziej zastanawiałbym się nad AVG Free lub Avirą Personal Edition

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to i dorzucę swojego - Pandę IS 2010. mam jeszcze wersję 2009 ale już niedługo będzie nowa wersja:)

a dlaczego porównujesz darmowy z płatnym softem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejny wątek jakbby z trochę bez sensu odpowiedziami. tu zostało postawione konkretne pytanie, to czy to a nie co polecacie.

chciałbym jednak najpierw wiedzieć parę rzeczy, dlaczego tylko te dwa av rozważamy, czy sa jakieś szczególne wymagania.bo tp nie jest problem żeby je porównać. ja już teraz na dzień dobry mogę odpowiedzieć że Eset lepszy, ale może wcale nie chodzi tylko o to i wybó może paść na coś zupełnie innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie porównania antywirusów są trochę z d... przecież u każdego będzie inaczej chodził, będzie bardziej lub mniej mulił kompa - ja bazuję na wartości dodanej do danego pakietu bezpieczeństwa jak support, dodatkowe funkcje, skaner wifi, backup, szczepionki itp...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasne że tak :)

co więcej, jak już się zakłada tego rodzaju topic to trzeba podawać konkretne argumenty jeśli mamy trzymać się kryteriów, inaczej temat robi się zbyt ogólny i każdy kto będzie miał na to ochotę poda swojego ulubieńca, na zasadzie bo jest wspaniały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może jakaś ogranizacja w końcu skupi pod swoimi skrzydłami producentów AV i zrobi jednolite testy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

organizacja może kiedys tak, teraz jest to dosyc dochodowa akcja, bo jeśli sa testy sponsorowane (nie mówię że wszystkie)to z radością robią etst w którym z góry wiadomo kto wygra. ja wierzę bardziej w testy użytkowników, tylko takie testy powinny mieć ograniczone i sztywne kryteria, podanie dokąłdnych parametrów kompa na poczatek a potem co się działo przy tym czy przy tamtym , szybkośc rekacji, skan, itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...