Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
YoshinoXD

GeForce 6800GS/XT

Rekomendowane odpowiedzi

Elo, niedawno dostałem GeForce 6800GS/XT w spadku [xd] wczepiłem elegancko, pobrałem najnowsze sterowniki z strony nvidia no i chce pocieszyć się jakąś lepszą grą niż dotychczas odpalam fajnie ustawiam se grafe ;D odpalam sobie wyścig i tak chodzi królewsko, że hoho. lecz po kilkudziesięciu sekundach zaczyna chodzić beznadziejnie... tzn. chodzi tak jakby powolnie i lipnie... coś poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że karta się przegrzewa. Spróbuj ją przeczyścić i sprawdzić czy wentylatorek dobrze chodzi i karta gdy się ją dotnie zbytnio nie parzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj odczepić i podczepić oraz poruszać go. Może coś go blokuje. Jeśli się nie uda, to to na pewno jest wina wentylatora ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, bardziej opłaca Ci się kupić lepszą karte grafiki> W sumie zapłacisz za nią niewiele więcej a wydajność troche zyskasz. Jakby co to w podobnej cenie możesz zakupić 7300GT lub 9400GS. Lecz podejrzewam że karte masz pod AGP więc takcih modeli szukaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kartę dostałem niedawno od kumpla, więc wiesz... zawsze lepsza od mojego starego Radeona 9200. Problemem był wentylator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi