Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Sekitan

Czy będzie mi działał Spore

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie

Konfiguracja

Amd Athlon 64 3000+ 2.0 Ghz

Radeon X550

512 RAM

Windows XP

Prosiłbym o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalne wymagania gry Spore:

- Procesor 2.0 GHz P4,

- 512 MB RAM

- karta graficzna 128 MB ze wsparciem dla Pixel Shader 2.0

- 6 GB miejsca na twardym dysku

Czyli możesz instalować, choć na wodotryski nie ma co liczyć. Poza tym pobranie i instalacja dema pozwoli Ci sprawdzić to w praktyce. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm to dziwne z tego co wyczytałem to Spore powinień ci pójść na twojej karcie graficznej i sprzęcie jak to Athlon 64.

A tobie po jakimś intro wyskakuje ten błąd np. po Logo EA?

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu po włączeniu pokazuje mi się czarny ekran i jest przez ok. 3 sek. i potem pojawia się to co na zdjeciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znałazlem jakąś radę dot. tej gry choć nie wiem czy pomoże, bo tej gry nie posiadam.

Wejdź do folderu z grą i przejdz do folderu Sporebin.

Powinien się tam znajdować plik DMCmdPortalClient.dll – usuń go i koniecznie wykonaj następny punkt.

Skopiuj do tego samego folderu najnowszą wersję usuniętego przed chwilą pliku. Znajdziesz ją tutaj: http://www.spore.com/static/war/images/upd...ortalClient.dll .

Spróbuj uruchomić fabrykę stworów. Uwaga: Jeśli program EA Download Manager został wcześniej odinstalowany, można go pobrać m.in. stąd. http://na.llnet.cdn.ea.com/u/f/eaonline/ea...m-installer.exe Brak aplikacji oznacza brak możliwości aktualizacji gry! Nie musisz uruchamiać EA Download Managera regularnie, ale tylko dzięki temu programowi zainstalujesz ważne poprawki i usprawnienia, kiedy tylko zostaną udostępnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak by co to mi nie chodzi o fabrykę stworów tylko normalnego Spore'a, a twoja metoda nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj podobnie jak z gears of war na pc jest problem gry a nie Twójego komputera czy systemu. Niestety jest to jedna z takich niedopracowanych gier gdzie błedy sypią się zaraz po instalacji :] ale oczywiście są na to rady... Tobie proponuje po instalacji skorzystać najpierw z automatycznej aktualizacji bądź poszukać jakiegoś patcha, jeśli nie to poszukaj pliku uruchamiającego grę "xxxx.exe", bo najczęściej to rozwiązuje takie błędy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi