Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Monikag

problem Windows Vista

Rekomendowane odpowiedzi

ma problem z Windowsem Vista, wgraly sie jakies aktualizacje i od tej pory nie chce uruchomic sie system , pojawia sie komunikat etap 3 konfiguracja aktualizacji postep 0% nie wylaczaj komputera, komputer pozniej sam sie resetuje i tak caly czas od nowa, co zrobic?

z gory dziekuje za odpowiedz:) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że system padnięty. Możliwe, że razem z aktualizacjami zawirusowałeś(-aś) system (brak antywirusa, firewalla). Jeżeli po restarcie pokazuje Ci się ekran wyboru trybu postępowania (tryb awaryjny, ostatnia znana konfiguracja, itp. - rzecz z XP, więc nie wiem czy jest w "cudownej" Viście) to wybierz albo ostatnią znaną poprawną konfigurację, albo tryb awaryjny (skan antywirusem, doinstalowanie Firewalla - np. Comodo Personal Firewall).

Jakby się nic nie pojawiło to klepej F8 zaraz po przejściu POSTu...

 

Jak nie pomoże to reinstall winzgrozy... Jeżeli masz możliwość wyboru między Vistą, a XP to zdecydowanie XP...

Edytowane przez Nerio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawia mi sie tryb awaryjny ale nie otwiera sie windows tylko odrazu ta konfiguracja aktualizacji :mellow: cokolwiek sie wybierza pojawia sie konfiguracja i nie ma niby zadnego bledu w systemie <_< nie wiem co mozna zrobic... czy da sie wgrac jakiegos antywirusa bez wlaczania windowsa?

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zainstalować nie, ale można skorzystać z botowalnego linuxa (uruchamianego z płyty CD bez konieczności instalacji) który zawiera w sobie antywirusa np. LinuxDefender

Można też samemu stworzyć odpowiednią płytkę opartą na BartPE z zintegrowanym antywirusem (jego pluginem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...