Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
marta88s

Problem z Photoshopem CS3

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem i mam nadzieje ze ktos tu pomoze mi go rozwiazac :rolleyes:

sciagnelam photoshopa cs3 i wszystko bylo ok instalacja do czasu "aktualizacji oprogramowania" :(

nie chcialo sie zaktualizowac a teraz za kazdym razem przy probie wlaczenia programu wyskakuje blad "product license has expired" i po zatwierdzeniu bledu wylacza sie... :( :(

nie wiem co mam z tym zrobic

 

czekam na jakas odpowiedz

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydzieliłem Twój post, bo był w złym temacie, na złym forum...

 

Pytanie krótkie: czy masz oryginalnego Photoshopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze chodzi Ci o to czy byl zakupiony jako oryginalny...wiec nie. ale czy to robi jakas roznice? wydaje mi sie ze powinien dzialac tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale aktualizacja Ci nie pójdzie bo to nie windows i on rozróżnia czy masz oryginalny program czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy to robi jakas roznice?
Robi. Koniec tematu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie "koniec tematu" hahaha...;/ no niestety ale nie kazdy sie zna...pytam poniewaz mialam wczesniej tego samego photoshopa i tez nie byl oryginalny niestety po formacie zostal usuniety ale wczesniej nie bylo zadnego problemu z tym zeby normalnie chodzil i nie potrzebowal zadnych aktualizacji ale ok...

jak nie jestescie w stanie pomoc to "koniec tematu"

mimo wszystko NIEKTORYM thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oburzaj się. Nie chodzi o to, że nie chcemy Ci pomóc. Po prostu nie wspieramy nielegalnego oprogramowania, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. A tak prywatnie zachęcam do darmowego odpowiednika - GIMPa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie wskarze Ci forum na którym napewno ktoś Ci pomoże byś nie czuł się pokrzywdzony: peb.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam GIMPa - sam używam i cenię sobie. Jak na darmowy program jest po prostu świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja chętnie wskarze Ci forum na którym napewno ktoś Ci pomoże byś nie czuł się pokrzywdzony: peb.pl :)
Daj spokój, Ty tylko ciągle z tym pebem... Takie odpowiedzi nie są rozwiązaniem problemów userów.

Jeśli Ci tam bardziej odpowiadają zasady i towarzystwo, to wiesz... :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie lubie ludzie na Pebie. Ale tam jest wszystko, więc w sumie to też na pewno jest ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśl nad tym, jak zachęcić nowych użytkowników do korzystania z naszego forum, a nie odsyłaj ich z tąd gdzie indziej... Tym bardziej na jakieś warezowe szity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie zachęcimy ich tym, że nie pomożemy im bo mają "pirata". A zawsze nowy lepiej zapamieta pomoc w odsyłaniu na strone/forum które może mu pomóc niż całkowitą odmowę pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy też realistami... Dla celów prywatnych kogo stać wydać 3000 zł? Można się burzyć o windows 300 zł, office dla użytkowników domowych 199 zł, ale swoją drogą wydawać 3000 na photosopa albo 7000 na cały pakiet adobe to ździebko przegięcie.

 

Marta - pomóc Ci nie mogę, ale zadając to pytanie między wierszami odpowiadasz sobie co trzeba zrobić... (aktualizacja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, kosztuje sporo, ale to w żadnym stopniu nie upoważnia nas do używania nielegalnych wersji... Tym bardziej, że można znależć sporo darmowych odpowiedników, niewiele zresztą gorszych, jak chociażby wspominany wyżej GIMP. Zatem Twoja argumentacja jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, kosztuje sporo, ale to w żadnym stopniu nie upoważnia nas do używania nielegalnych wersji...

W pełni oczywiście się zgadzam, staram się zwrócić uwagę na pewien problem: ceny, które nie odpowiadają polskim realiom. Jak przeciętny Polak który chce się nauczyć grafiki komputerowej (A to jeszcze zazwyczaj uczeń/student który nie zarabia na siebie) ma stać się grafikiem? Firmy (które stać na zakup oryginalnego oprogramowania) chcą do pracy osoby które potrafią obsługiwać Photoshopa, ich nie interesuje tłumaczenie, że nie stać mnie było na zakup photosopa wiec potrafię gimpa, ale photoshopa- nie. Mogę się z wieloma rzeczami zgodzić, ale nie z tym, że Photoshopa można w pełni zastąpić. Wg mnie jest najlepszy i jak przypuszczam zdecydowana większość grafików i firm graficznych używa tego programu. A nauczyć się jakoś go trzeba prawda? Chce podkreślić, że za piractwem nie jestem, ale poniekąd do piractwa zmusza rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo Qdi, powtarzasz słowa które ja nie tak dawno powiedziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umiesz dobrze jakis bardziej zaawansowany program graficzny, to przesiadka na inny nie będzie stanowiła większego problemu. Wiadomo, trochę czasu minie zanim się przyzwyczaisz. Niemniej w tym wypadku bardziej chodzi nie o obsługę samego programu, a o twórczą wyobraźnię grafika, czyli co konkretnie chcemy zrobić i jakim sposobem najlepiej osiągnąć zamierzony efekt. Odnośnie samego PS - sa triale np. ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zainstalowałem sobie Photoshopa CS3, (wcześniej pracowałem na 6-tce) i jak otwieram jakieś zdjęcie to zawsze mi się otwiera różowe. Dopiero jak nacisnę próba kolorów to się zmienia na kolorowo ale i tak wszystkie warstwy są różowe. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Pierwszy raz spotykam się z takim czymś... A tak się robi od zainstalowania, czy może grzebało się coś w opcjach? ;> I jaki format mają te zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już naprawiłem. Zainstalowałem se go jeszcze raz i przy włanczaniu dałem mu żeby ignorował jakiś profil i działa. Nie wiem o co chodzi ale jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...