Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
25october

PROSZE O POMOC! PROBLEM Z DRUKARKA!

Rekomendowane odpowiedzi

Drukarka taka wielofunkcyjna DCP-150C od stycznia drukarka byla dwa razy w naprawie. teraz mam znowu podobny problem a nawet dwa. 1. tekst jest pogrubiony tzn widac golym okiem takie podwojenie ale obrazki ladnie drukuje. 2. dlaczego preferencje drukowania mam w jakims arabskim czy jakims tam jezyku? ;( bardzo prosze o pomoc. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umie za bardzo wyobrazić sobie o co Ci chodzi, ale... Drukarka za 200zł to taki średni wybór chociaż wiele osób sobie chwali... Na dzień dobry spróbuj odinstalować sterowniki a potem ściągnij sobie najnowsze. (Nie rób nakładki). Czy takie coś dzieje Ci się w każdym programie: word, excel, notatnik, word pad itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej takiego problemu z jezykiem arabskim nie mialam, zaczelo sie jak chcialam ja zainstalowac po przywiezieniu z naprawy, robilam to kilka razy za kazdym razem klikalam jezyki polski, nie rozumiem tego :/

a z tym tekstem to tak ze jeszcze dzien wczesniej jakos drukowalam testy ale bylo malo czarnego tuszu, wiec wydrukowalam ich tyle na ile tuszu starczylo, po wlozeniu nowego tuszu zaczelo tak dziwnie drukowac:

post-6283-1209818884_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...