Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Syde_Syrius

NAJLEPSZE GRY 2007 ROKU

Rekomendowane odpowiedzi

No drodzy forumowicze.... jakie gry uważacie za najlepsze spośród tych co wyszły w tym roku?? Proponuje pisać maksymalnie 3 najlepsze tytuły wg. was ;)

Według mnie to:

1)Medieval II + dodatek - klimat!, ogrom wojsk, grafika i wrażenia nie do opisania!

2)Wiedźmin- dobre bo polskie ;) klimat i ogólnie ciekawe przerobienie silnika jaki dostali

3)Gears of War- ładne, grywalne, wciągające :>

widze, że tutaj piszecie więcej niż 3 to ja dodam jeszcze Supreme Commandera :> za całkształw czyli Cris Taylor oraz to że jest to synek totala ;P ale ogólnie to swietna gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz na mysli oceny ogolne? Jesli tak to Wiedzmin nigdy nie dostalby wysokiej oceny , tak samo GoW. Czemu? Laczy ta gre pare cech wspolnych - upierdliwosc systemu , a w zasadzie aby byc dokladniejszym - zenujace bugi w tak glosnych tytulach. W Wiesku save rosnie w zastraszajacym tempie bo gra potrafi sie wykrzaczac , loadingi przy kazdym we/wy , natomiast GoW lubi sobie pasc... W tym szeregu stawiam tez nudnego Crysisa...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi ogólnie o gry, które uważasz za najlepsze, możesz dobrać jakie chcesz kryterium ;) Poprostu wystarczy napisać max 3 gry, które uważasz za najlepsze w tym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1)Gears of War - ogólnie super pomimo kilku błędów. Przyjemnie się gra i naprawdę ma się wrażenie wojny.

2)PES 2008 - Pomijając kiepski online i problemów na innych ustawieniach niż high gra się przyjemnie i KONAMI zrobiło duży krok do przodu w wielu dziedzinach.

3)Crysis - Chyba tylko za grafe i za to, że nie mam co wymyślić. Gra na jakieś 3 godziny bo potem nudy nawet na Delcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Tomb Raider Anniversary - za magię :) Za piękno :) Za klimat

2. BioShock, połączenie FPS-a z RPG-iem, niezły klimat, groza, nieźle się "pyka" :)

3. Unreal Tournament 3 - za szybkość, grafikę, klimat :)

4. TimeShift - zaskakująco miły FPS z kapitalnymi zagraniami czasowymi

5. Wiedźmin - za klimat, dialogi, świat, zadania i spieprz#@%* silnik i optymalizację :P

Rozczarowanie Roku - Need for Speed: Pro Shit :)

Gra Roku - TRA ofkorz ;]

Świetny temat na dłuuugą dyskusje :)

I tak najwspanialszą grą świata jest TR2 xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Call of Duty 4 - super klimat i wogóle (no może trochę za krótka)

2. GoW & Wiedźmin - ex aequo bo to różne gatunki

3. Supreme Commander - bo Chris Taylor i sie Total Annihilation przypomina

4. S.T.A.L.K.E.R. - trudne ale fajne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje typowane gry 2007 to:

1.Wiedźmin-ta gra po prostu zbiła tego plebsowatego Gothica 3.Fabuła i styl walki to jest masakra :) Przeszedłem grę i jestem mile zaskoczony co Polacy potrafią zrobić za grę :D

2.Medal of Honor:Airborne - Może nie oparta na faktach historycznych,ale za to świetna strzelanka nie ma co :) Pełno broni,a najlepsze jest to że można je ulepszać ;)

3.Crysis - Grafa kosmiczna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedźmin

Stalker

i...hmm wyszło coś innego? nie zwróciłem uwagi ;)

Ogólnie najgorszy rok dla gier. Jeszcze nigdy za moich czasów marketing nie był tak nabzdryngolony "przedcudnym" DX10 i tunningiem zabawek, co w efekcie dało Pro Shita, Juiced i jakieś kioskowe tytuły nic nie wnoszące do świata gier. A tak btw. Pro Street rozczarowaniem? Hmm...a kto wierzył, że powrócą do starego dobrego NFSa? :> :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze tytuły 2007:

Crysis- kto by nie docenił firmy crytek i jej możliwości ;) Nie wiem czemu ale gra mnie ciągnie do grania niby że styl prawie ten sam co z Far Cry'a

Wiedźmin- Polska dobra produkcja na co czekaliśmy od lat ;)

S.T.A.L.K.E.R - pomysł na czarnobyl. elementy rpg/fpp ;) (jak coś dam jeszcze EDIT :D)

W tym roku mało gier zostało wydanych takich ciekawych. Tylko Crysis się popisał pełnym Next-Gen i Dx10 i to aż za dobrze ;D a tak to dx10 był niedopracowany w reszcie gier.

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie Medieval II + dodatek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dalej dalej ;) jeszcze kilak postów żeby szło jakieś rozsądne podsumowanie zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...