Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
mathi13

Kupno Karty graficznej (50 na 50)

Rekomendowane odpowiedzi

yo zastanawiam sie nad jedną kartą z allegro jest nią GeForce 7900GT KLIK Opłaca się brać tą kartę graficzną czy lepiej dozbierać na jakąś lepszą kartę. Jak sądzicie Forumowicze PC Centre? (zaciekawila mnie cena xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 zl za 7900 gt? jesli te "pixele" to nic powaznego to bez whania by bral. z drugiej strony ciekawe czy karta nie jest walnieta? na pewno pograsz sobie w nowe tytuly bez wiekszych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega doradzał, żeby dozbierać i kupic Palit GF 8600 GT Sonic+ KLIK, żeby potem wykręcić na 700Mhz/2GHz, żeby miała wydajność Gf 8600 GTSa lub czekanie na G96. Właśnie się zastanawiam czy opłacałoby kupić tego palita?, czy czekać na karty graficzne z nazwą kodową G96? Napiszcie! błagam!

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze post pod postem ale chce sie dowiedziec czy oplaca sie brac ta karte graficzna? KLIK i doradźcie jeszcze zasilacz do tego. mam jedno pytanie czy jak bedzie podlaczona 1 wtyczka PCIexpress dodatkowa do tej karty bedzie dzialac czy musza byc 2? I jeszcze doszla mozliwosc kupna Radeona HD3850 KLIK . Którą z tych kart wybierać Radeona 2900 Pro czy Radeona 3850?

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego Palita i nie narzekam ;) Spokojnie go podkręciłem na 700/2ghz i naprawdę wydajność jest świetna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej opłaca się brać radeona 3850 ale nie w takiej cenie!! Przyzwoita cena to około 600-630 zł. Wiecej nie ma co sie pchać. tak samo nie ma co brać kart z serii 2900 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie podajcie linki do sklepów gdzie to można zakupić taniej niż w arest (we wrocławiu sklep).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możecie podajcie linki do sklepów gdzie to można zakupić taniej niż w arest (we wrocławiu sklep).

 

ceneo.pl

skapiec.pl

MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podajcie model zasilacza pod ta karte radeona HD3850. i ewentualnei link. (Dysk twardy 1 naped dvd 1 proc Core2duo 1 kosc DDr2/667 kingston). Opłaca się brac Chiefteca 450W pod tą kartę?

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tej zasilki co miałem na oku to 159zł w arest.pl (chieftec 450W) ,a karte taką LINK

Edytowane przez mathi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...