Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Tommy

Nowe działy/subfora

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie proponuję zgłaszać propozycję dotyczące nowych działów na forum, bądź edycji już istniejących. Poniżej kilka propozycji, bardziej lub mniej przemyślanych, ale im więcej będzie do rozwagi - tym lepiej :)

 

W 'Sprzęcie' można rozważyć 'Dyski twarde i napędy optyczne', 'Drukarki i skanery', 'Obudowy i zasilacze', 'Komunikacja i łączność', a do 'Kart graficznych' dodać 'Monitory'. Następnie 'Oprogramowanie', a w nim 'Multimedia', 'Internet', 'Sieci i bezpieczeństwo', 'Telekomunikacja' (bo po co wszystko wrzucać do 'Windowsa'?). Można założyć dział 'Recenzje i testy', a w nim 'Recenzje i testy użytkowników' (tu okazja do przydzielania określonych czasowo rang promujących aktywnych userów za dobry artykuł) czy 'Recenzje i testy znalezione w sieci'. Dalej - 'Serwis', a tu 'Zrób to sam' (ew. Poradniki/Tutoriale), 'Autoryzowane serwisy, sprawy gwarancji', można także dodać 'Opinie' ('Producenci', 'Sklepy', 'Serwis'). Z 'Informatycznych demiurgów' można wyciągnąć 'Grafika', 'Fotografia', 'Multimedia', czy jakiś 'Poradnik webmastera' bo więcej szczegółowych działów na forum - lepsze rozeznanie, łatwiejsze skatygoryzowanie problemu, no i oczywiście szybszy dostęp.

 

TYmczasowo tyle ode mnie, jeśli jeszcze wpadnie mi coś do głowy to oczywiście dopiszę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie proponuję zgłaszać propozycję dotyczące nowych działów na forum, bądź edycji już istniejących. Poniżej kilka propozycji, bardziej lub mniej przemyślanych, ale im więcej będzie do rozwagi - tym lepiej :)

 

W 'Sprzęcie' można rozważyć 'Dyski twarde i napędy optyczne', 'Drukarki i skanery', 'Obudowy i zasilacze', 'Komunikacja i łączność',

 

po co tworzyć fora, które będą świecic pustkami?

 

a do 'Kart graficznych' dodać 'Monitory'.

 

to można rozważyć

 

Następnie 'Oprogramowanie', a w nim 'Multimedia', 'Internet', 'Sieci i bezpieczeństwo', 'Telekomunikacja' (bo po co wszystko wrzucać do 'Windowsa'?).

 

powtórze się po co tworzyć fora, które będą świecic pustkami?

 

Można założyć dział 'Recenzje i testy', a w nim 'Recenzje i testy użytkowników' (tu okazja do przydzielania określonych czasowo rang promujących aktywnych userów za dobry artykuł)

 

raczej nikt nie będzie pisał recenzji ... patrząc jak piszą (a raczej nie piszą) obecnie

 

czy 'Recenzje i testy znalezione w sieci'.

 

zamiast tego co najwyżej link google.pl

 

Dalej - 'Serwis', a tu 'Zrób to sam' (ew. Poradniki/Tutoriale),

 

i teraz przenośic tam wszystkie poradniki -? po co?

 

'Autoryzowane serwisy, sprawy gwarancji', można także dodać 'Opinie' ('Producenci', 'Sklepy', 'Serwis').

 

nie lepiej założyć jeden temat? zresztą jeden o sklepach już jest i nie cieszy się popularnością więc po co osobne forum

 

 

Z 'Informatycznych demiurgów' można wyciągnąć 'Grafika', 'Fotografia', 'Multimedia', czy jakiś 'Poradnik webmastera' bo więcej szczegółowych działów na forum - lepsze rozeznanie, łatwiejsze skatygoryzowanie problemu, no i oczywiście szybszy dostęp.

 

na tych subforach jest mało postów niech narazie zostanie tak jak jest

 

 

Ogólnie plus za chęci ale przynjamniej według mnie większośc pomysłów nie jest trafna - choć decyzje należą do "czerwonych" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powtórze się po co tworzyć fora, które będą świecic pustkami?
Wiesz, to już jest kolejny temat do dywagacji. Forum świeci pustkami, bo mamy baaardzo mało aktywnie udzielających się userów. A nowe osoby zwykle ograniczają się do prośby o pomoc, po czym o naszym forum zapominają. Stąd dwa aspekty do przemyśleń - jak 'zdobyć' nowych użytkowników, a następnie jak ich 'utrzymać' na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pozyskiwanie i zatrzymywanie tutaj użytkowników nie zależy zbytnio od podziału na fora/subfora ;)

 

Co do propozycji to wydaje mi się, że wszystko napisał AndrzejSnk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie pozyskiwanie i zatrzymywanie tutaj użytkowników nie zależy zbytnio od podziału na fora/subfora ;)

Wow, a jak Ty do takiego wniosku doszedłeś? :rolleyes: Przecież tu nikt nic takiego nie napisał. Kształt forum to raz, a pozyskiwanie i utrzymanie użytkowników to dwa. Dwie różne sprawy, niemal wogóle nie wiążące się ze sobą. Problem liczby userów poruszyłem tylko korzystając z okazji wypowiedzi. Proszę nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków na przyszłość Panie LGK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś to w tym temacie więc pomyślałem, że może Ci o to chodzić. Mój błąd, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje, np. Telekomunikacja, Praca, Trudne zadania itd. Z tym pewnie byłoby ciekawiej na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...