Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
SlideRox

Crysis - czy dacie radę pograć?

Rekomendowane odpowiedzi

Crysis, najbardziej oczekiwany chyba tytuł tego roku, powoli nadchodzi. Zastanawiam się, kto z nas będzie mógł pozwolić sobie na tę grę.

 

Trochę bezczelnie, za co z góry przepraszam, zareklamuję także nowy filmik, który dziś pojawił się w GameHot.pl. Co prawda, taka Video Zapowiedź może przydać się głównie tym, którzy o Crysisie jeszcze wiele nie wiedzą, ale materiał jest ciekawy.

 

Można go zobaczyć tutaj:

Crysis - Video Zapowiedź

 

Crysis ma olśniewającą grafikę, ale prawdopodobnie większość z nas będzie mogła się z nim zapoznać trochę później, tzn. w kilka dobrych miesięcy po premierze, gdy będziemy zmieniać sprzęt na lepszy i to taki, który bez problemu pociągnie grę.

 

Dodatkowo martwi mnie multi - zazwyczaj dobre wieloosobówki miały w sposób znakomity przygotowany kod gry, dzięki czemu spokojnie można było grać przez sieć. Tutaj mam obawy, że może być inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekiwaną grą? Nie sądze ;) Najbardziej oczekiwane tego roku to: Heavenly Sword, God Of War II czy podobne ;)

 

Dla mnie to troche dziwne podniecanie się grą z tylko dobrą grafiką oraz fizyką a reszta to po prostu odgrzewane kotlety ;)

A co do wymagań: 8800GTX wraz z C2D E6600 i 4gb pamięci powinny tej grze w zupełności wystarczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....

A co do wymagań: 8800GTX wraz z C2D E6600 i 4gb pamięci powinny tej grze w zupełności wystarczyć ;)

Czyli jak mi ktoś nie da 10 tysia to moge zapomnieć o tej grze na najbliższe 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej oczekiwaną grą? Nie sądze ;) Najbardziej oczekiwane tego roku to: Heavenly Sword, God Of War II czy podobne ;)

 

Trochę się przejęzyczyłem ;) Powinno być jedną z najbardziej oczekiwanych, szczególnie w gatunku szhooterów.

 

Dla mnie to troche dziwne podniecanie się grą z tylko dobrą grafiką oraz fizyką a reszta to po prostu odgrzewane kotlety ;)

 

Nie zgodzę się. Wiele ciekawych i nowych rozwiązań będzie w Crysisie. Ale jak to się sprawdzi w praktyce, zobaczymy po premierze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 klatek max detail 1024x 960 mój pc evga 8800 2gb ddr2 800 core 2 duo 2.4 ghz

Edytowane przez Altair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...