Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Levis

Gry za paczkę papierosów ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wracając ostatnio z pracy przypomniałem sobie że gry można nabyć nie tylko w takich sklepach jak empik, czy poprzez serwisy w internecie, ale także w zwykłym prostym kiosku pod domem gdzie na co dzień kupujemy zapałki, papierosy, gazety. Poprosiłem o odgrzebanie dla mnie gazetki z grą, albo raczej gry z kilkoma stronkami papieru ;] o nazwie Tony Hawk American Westeland kosztem paczki papierosów (powiedzmy :P ). W chwili obecnie tryb fabularny zaliczony, czyli z grą się zapoznałem, przypomniałem sobie jak ta gra kosztowała jeszcze z kilka miesiecy temu okrągłą stówkę, więc bądź co bądź jestem zadowolony z decyzji. Mimo wszystko śledzi ktoś takie gierki ? Bo jakby nie patrzeć THAW, nie jest jakąś tandetną grą. Są jacyś zapaleńcy Tonego tutaj ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko śledzi ktoś takie gierki ?

To właśnie od tego jest serwis markolf.pl/forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapaleńcy Tonego... Hmm... Jacyś się znajdą ;) THAW jest fajny choć ma trochę błędów. Pamiętam, że także urzekł mnie Tony Hawk Underground II :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w pierwszą część - spędziłem na tym wiele godzin :) (chociaż grywam mało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś nie pali (jak ja :P ) to gry powinien dostawać za friko? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem za xD Co do gry to nie specjalnie mi się podobają nowe części ;) Według mnie ostatnią dobrą częścią była 3 ;) Teraz wielką konkuręcją tej gry jest Skate ;) Przyczytajcie sobie jej recki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy Skate podoła Thonemu Projekt 8 :]

 

BTW Tony 3 to klasyka :) Najlepsza część serii, ale reszta ma bujniejszą fabułe choć i tak nie zbyt rozbudowaną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...czy ja wiem, tylko 2-jka totalnie mnie wciągnęła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kiosk i tego typu gierki, to owszem dobra opcja, czasem fajne gierki mozna kupic za ok 20 zl, taki Pain Killer, a nie dawno Enter The Matrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Tony byl dobry gdzies od 2 do underground 2 ale AW jest ciulowe po kigo grzyba jakes pierdoly w postaci Le parkour w grze o desce dla mnie zapalkonego deskaza to to glupie ale pograc mozna w sumie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że Skate wychodzi tylko na konsole więc na PC nic nie zdziała

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stary Tony byl dobry gdzies od 2 do underground 2 ale AW jest ciulowe po kigo grzyba jakes pierdoly w postaci Le parkour w grze o desce dla mnie zapalkonego deskaza to to glupie ale pograc mozna w sumie:D

 

Ja też śmigam na desce i wcale mi nie przeszkadza element Parkour'u. Widać, że Tony nie odchodzi od rytmu ulicy. Całość i tak bardziej się skupia na desce niż na parkurze, BMX-ie, czy graffiti. ;) To tylko takie małe urozmaicenie rozgrywki, którym wcale nie trzeba sobie gitary zawracać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos papierosów, dużo ludzi pali teraz e-papierosa na którego nie muszą dużo wydawać, bo wkłady są tańsze od paczki, obczajcie tutaj https://liquider.eu/ rynek nie wprowadza teraz zbyt drogich produktów elektronicznych, żeby zachęcić do zakupu i obawiam się, że trudniej jest teraz z tego zrezygnować na rzecz czegoś innego. Taki nałóg ludzkość wynalazła i bardzo ciężko jest się go pozbyć 

 

Edytowane przez kristian.kassulke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gry są na wagę złota. Ja uwielbiam je testować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...