Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
SlideRox

Czy wiecie jak narodziły się gry?

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy z nas pamiętają czasy Spectruma, Commodore i Amigi. Znamy takie tytuły jak Giana Sister, Rick Dangerous, Green Beret, a potem Another World, Dune 2 czy chociazby Flashback.

 

Ale czy zastanawialiscie sie kiedys, jak narodzily sie w ogole gry "komputerowe"? Czy wiecie kto zainspirowal nasza dzisiejsza pasje?

 

W imieniu zespolu nowego serwisu o grach GameHot.pl, serdecznie zapraszam do obejrzenia wszystkich materiałów VIDEO, a w szczegolnosci ponizszego FILMU:

Pong - o tym, jak narodziły się gry

 

I oczywiscie do dyskusji w tym watku. :) Nasz serwis ma formule community, robimy go w wolnych chwilach, po pracy i oczywiscie dla satysfkacji oraz z pasji. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czy wiecie jak narodziły się gry?"

...Tak wiemy

Imho temat bez sensu

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moje to jest poprostu reklama serwisu konkurencyjnego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Czy wiecie jak narodziły się gry?"

...Tak wiemy

Imho temat bez sensu

 

Może i bez sensu, ale byc może kogoś taki materiał zainteresuje. Z pewnością zaś nie jest to, jak mówi Syde_Syrius, reklama konkurencyjnego serwisu. :) Bo nie jest to konkurencyjny do PC Center serwis. :) Raczej chodziło mi o zaciekawienie przygotowanym przez zespół materiałem, tym bardziej że ludzie robią to dla pasji, w formule community. No ale oczywiście może by takie podanie linka różnie zrozumiane, więc w przyszłości nie będę więcej zakładał tematów tego rodzaju. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przejrzałem sobie i widze ze troche sie pospieszylem z "zarzutami" ;) filmik rzeczywiscie ciekawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PCCentre jest na swój sposób bezkonkurencyjne... :)
Nutka ironii?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no przejrzałem sobie i widze ze troche sie pospieszylem z "zarzutami" ;) filmik rzeczywiscie ciekawy :)

 

Dzieki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...