Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Tommy

Torba i myszka do notebooka

Rekomendowane odpowiedzi

j.w., polećcie coś fajnego i w miarę niedrogiego ;)

Odnośnie mychy, lepiej bezprzewodowa czy z kabelkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j.w., polećcie coś fajnego i w miarę niedrogiego ;)

Odnośnie mychy, lepiej bezprzewodowa czy z kabelkiem?

http://www.notebooki.pl/lista/notebooki/824/ - mam plecak tej firmy, są niezłe i nie aż takie drogie, jak na plecaki/torby na notebooka. Właścicielem marki jest bodaj Campus, więc wiele chyba nie trzeba mówić :)

 

Myszka - ja preferuje mimo wszystko z kabelkiem, a jeśli bezprzewodowa to z dobrym sensorem :) Do czego będziesz ją wykorzystywał? Albo inaczej: w jakich warunkach? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór myszki jest stosunkowo ważny, bo na niej głównie bazuje praca w CADzie ;) A warunki - sandardowe - domowe biurko i uczelniane stoliki :P Fajna jest z Microsoftu, ale dużo ludzi zachwala Logitecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO myszki Logitecha są ekstra, dobrze trzymają się w dłoni, i odpowiednio reagują. Jak dla mnie the best.

Co do plecaka/ torby to na twoim miejscu wziąłbym plecak, jaki to nie wiem bo sam jeszcze się nie dorobiłem :) ale plecak jest dużo wygodniejszy. Laptop jaki by nie był to jednak swoje waży, dołożysz gazete, jakieś duperele, ewentualnie kabel i naprawde robi się ciężko. Sam mam torbe bo dostałem za darmo biorąc laptopa ale i tak zamierzam kupić plecak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do plecaka/ torby to na twoim miejscu wziąłbym plecak, jaki to nie wiem bo sam jeszcze się nie dorobiłem :) ale plecak jest dużo wygodniejszy. Laptop jaki by nie był to jednak swoje waży, dołożysz gazete, jakieś duperele, ewentualnie kabel i naprawde robi się ciężko. Sam mam torbe bo dostałem za darmo biorąc laptopa ale i tak zamierzam kupić plecak

Święte słowa - mam plecak i wiem, że warto było trochę do niego dopłacić. :) A ad. myszek, korzystam z Logitecha i jestem z niego zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad torbą się pomyśli, oblookam kilka i na pewno coś wybiore ;) Przydała by się jeszcze jakaś konkretna sugestia odnośnie tej mychy bezprzewodowej (bo chyba taka zostanie nabyta) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to skończyło się na Targusie i Logitechu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz za dużo wydać na myszkę to na pewno Genesis Krypton 700  - niezawodna :) jedne z lepiej wydanych pieniedzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...