Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rafau

Nowa promocja Netii

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiła mnie nowa oferta Netii - cały rok dostępu do internetu za darmo. Uważam, że to świetne posunięcie, dzięki któremu zyskają wielu użytkowników neostrady. Moja umowa kończy się za miesiąc i zastanawiam się nad zmianą operatora. W tej całej promocji nie widzę, żeby później chcieli sobie odbijać za ten darmowy rok.

Jak wam się to widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi mi sie , ze to kolejna sciema...i chyba nie musze mowic czemu...Kolega bez neta juz pol roku po tej elo promocji Netii , bo TPSA nie chciala mu podpisac ponownie umowy po zerwaniu przy okazji przejscia do Netii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo netia korzysta z łaczy tp jak to mówią w reklamie.

Jeśli to coś jak neostrada, to dziękuję bo pozapychali łacza i ludziom nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem kłopoty z tp były na początku działalności Netii. Firma po początkowych przejściach jest już lepiej zorganizowana.

Zresztą - teraz nie mogą sobie pozwolić na takie problemy, bo to by ich po prostu dobiło.

 

A w samej promocji nie ma żadnych haczyków. Po prostu chcą zdobyć klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi znajmowi przechodzili na Netie i teraz już jest wszystko ok, ale niestety proces zmiany operatora trochę trwał - byli ponad 3 miechy bez neta... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, że TP sprawiała kłopoty. Starała się im uprzykrzyć życie jak się da.

Ale teraz wszystko powinno być w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem kłopoty z tp były na początku działalności Netii. Firma po początkowych przejściach jest już lepiej zorganizowana.

Zresztą - teraz nie mogą sobie pozwolić na takie problemy, bo to by ich po prostu dobiło.

j.w.

Korzystam z Netii i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście od czasu do czasu zdarza się, że coś robią i nie działa, ale mimo wszystko polecam - w porównaniu do TP bez porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) w porównaniu do TP bez porównania.

A w czym Ci TP problemy sprawiało? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w czym Ci TP problemy sprawiało?
Prędkość i częsta awaryjność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prędkość i częsta awaryjność :)

Yyy... prędkość masz taką, za jaką płacisz, nie słyszałem o przypadku żeby komuś prędkość łącza przycinali. Awaryjność? Też ciekawa sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yyy... prędkość masz taką, za jaką płacisz, nie słyszałem o przypadku żeby komuś prędkość łącza przycinali. Awaryjność? Też ciekawa sprawa...
Obronca TP :P

Nie martw się - to co pisze to nie jest owczy pęd w którym wszyscy jadą po TP. Pisze to z własnego doświadczenia. Jeżeli przy 512KB strony się ładuą prędkością ślimaczą i kiedy Internet mi jest najbardziej potrzebny on nagle przestaje działać to świadczy że usługi oferowane przez TP są na niskim poziomie. Nie spieram się z nikim - być może mój sąsiad jest zadowolony, jemu to wystarcza, bądz lepiej mu to działa... Nie wiem :)

Czy Ty Tommy korzystasz z neostrady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obronca TP :P

Nie martw się - to co pisze to nie jest owczy pęd w którym wszyscy jadą po TP. Pisze to z własnego doświadczenia. Jeżeli przy 512KB strony się ładuą prędkością ślimaczą i kiedy Internet mi jest najbardziej potrzebny on nagle przestaje działać to świadczy że usługi oferowane przez TP są na niskim poziomie. Nie spieram się z nikim - być może mój sąsiad jest zadowolony, jemu to wystarcza, bądz lepiej mu to działa... Nie wiem :)

Czy Ty Tommy korzystasz z neostrady?

Tak, korzystam. I już jakiś czas temu zastanawiałem się z kilkoma innymi ludźmi (którzy także korzystają z usług TP), dlaczego wszyscy tak po nich jadą. To już raczej nie jest związanę z kiepską jakością usług, a raczej z faktem 'jestem dzieckiem neostrady', wszyscy mówią że TP jest złe to i ja tak będę twierdził. Ja także nie chcę się spierać, opieram się wyłącznie na doświadczeniach własnych, oraz bliskich znajomych. Odpukać, internet mam zawsze, niezależnie od jakichkolwiek okoliczności. Prędkość stale utrzymuje się na poziomie zgodnym z opłacanym przeze mnie łączem. Oczywiście ceny mogłyby być bardziej konkurencyjne (ale mówimy teraz o cechach technicznych tego łącza), a i oczywiście można trafić na fajne promocje. Może się zraziłeś, bo miałeś jakiegoś pecha... Ja jestem klientem TP już od kilku lat i jak narazie nie mam najmniejszych zastrzeżeń. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...