Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Havoc

Hurtowa zmiana nazw plików

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to tylko moje pytanie. Czy jest możliwość stworzenia programu będącego w stanie zmienić nazwy wszystkich plików w danym katalogu i/lub podkatalogach za jednym razem? Nie chodzi mi o nadanie jednej nazwy a raczej o np. zamienienie "_" na spację, lub małych na duże litery.

A może istnieje taki soft? Czasem wpada mi na hdd nowa muza a mam dosłownie uczulenie na nazewnictwo typu "jakis_zespół_-_i_jego_głupia_piosenka" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może istnieje taki soft?

Opcja taka jest w total commanderze. Jak nie znajdziesz to postaram się znaleść - gdzieś to czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja polecam nie słuchać kradzionej muzyki

I jeszcze krytyka piractwa ;) OHavoc wcale nie napisał, że jego muza jest nielegalnego pochodzenia. Są legalne portale z muzyką, a i programy do konwertowania mogą nadawać plikom takowe nazwy, jeśli nie pogrzebiemy w opcjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

grr nienawidze głupich komentarzy ... a jak mam np płyty queena to co mam sobie je zdzierać ? niestety płyty cd tez sie koncza :( wiec sie rippuje i ma w kompie, albo na odtwarzaczu mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grr nienawidze głupich komentarzy ...
To ich nie pisz.

niestety płyty cd tez sie koncza
Po 100 latach :)

 

Poza tym Havoc pisał o muzyce zewnętrznego pochodzenia.

Edytowane przez eloziom34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 100 latach :)
Zależne od warunków atmosferycznych i sposobu eksploatacji przez samego ich posiadacza :)

 

Poza tym Havoc pisał o muzyce zewnętrznego pochodzenia.
Sam nie musi tworzyć swoich kopii zapasowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

Homeworld Cataclysm, gra z 2000 roku, płyta niestety zacznyna juz nie wytrzymywać, i sie czasem zacina ...

3pak queena kupiony hmm tez z 5 lat temu tak ładnie gra jeszcze ale tylko dlatego ze zgrałem go do kompa, o inaczej płyty by juz na pewnoe nie działały, a cd moze ma 100 lat wytrzymałości ... nieuzywane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadna plyta ccd nie wytrzyma 100lat! :D smiesza mnie takie teksty. Poza tym, gdize ja tam wspomniałem o muzyce z zewnętrznego źródła? Ja tylko podałem przykład "(...)nazewnictwo TYPU(....)" a tak opisywane są i programy, i muzyka i wszystko co można ściągnąć z netu, np. też zdjęcia. Jeszcze jakieś głupie komenty co do legalności?

A tak btw. na stojaku z płytami ostało mi się jakieś 10cd, reszta w szafie leży skopiowana uprzednio na hdd lub teraz na dvd. Czasem trzeba odświeżyć kopie żeby to sie zachowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...