Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
sorek

Laptop do 2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie komputera stacjonarnego przyszedł czas na laptopa ;)

 

Szukam czegoś taniego i nizbyt szybkiego. Może być jakiś starszy już sprzęt do 2000zł. Wymagania to w sumie min. 512mb ram i wbudoway modół Wi-Fi. Możecie polecić jakiś konkretny model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego:

Procesory INTELa (biorę pod uwagę Pentium-M, na 2-rdzenie za mały fundusz ;P, celeron odpada ;P)

1 pozycja

2 pozycja

========================================

Procesory AMD

nic ciekawego na allegro nie znalazłem

 

Gdybyś brał coś bez radzenia... to mała uwaga... NIE BIERZ ACERA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o naprawdę tani laptop do pracy w biurze i wardravingu ;) Chcę coś prostego i nie zbyt mocnego. Grać raczej na tym nie będe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Toshibę od darek_dade!

Edytowane przez Overcloced

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i żałuję :P Sam laptop dobry, poręczny, niedurzy i lekki. Jednak... nie mogę włączyć PQMagica pod dosem bo podczas ładowania się zacina ;/ CD przestaje się obracać i można sobie czekać. Narazie mam zainstalowaną Vistę (która była już na dysku), jednak chciałbym przejść na XP... z wiadomych powodów ;) Teoretycznie mógłbym spróbować menadżera partycji z Windowsa, jednak nie może on robić artyci linuxowych. A linuxa też chcę mieć! I tu się pojawia moje pytanie. Znacie jakiś ŚWIETNY program do partycjonowania pod dosem którym mogę usunąć Viste oraz zmienić rozmiar partycji na której są dane i stworzyć partycje Linuxowe? PQMagic ma te funkcje jednak on nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie marudz, juz przeciez wszystko dziala :)

 

PS

nieduży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta działa, ale po raz 4 musiałem reinstalować Viste. Uwaga: Nie instalować w Viście Alcohola ani Demon Tools'a. Całkowicie wali system i ciągle są tylko blue screeny. I druga uwaga: Nie zmieniajcie rozmiaru partycji. Bo takich zabiegach system już nie wstaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta działa, ale po raz 4 musiałem reinstalować Viste. Uwaga: Nie instalować w Viście Alcohola ani Demon Tools'a. Całkowicie wali system i ciągle są tylko blue screeny. I druga uwaga: Nie zmieniajcie rozmiaru partycji. Bo takich zabiegach system już nie wstaje

Cenna uwaga. Z pewnością skorzystam z porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cenna uwaga. Z pewnością skorzystam z porady :)

Mam pytanie gdzie kupowaliście laptopy w hipermakietach czy małych sklepach komputerowych czy allegro? I dlaczego tam?

Edytowane przez Mumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na notebooki.pl oddział w Katowicach. Dlaczego? Konkurencyjna cena i możliwość odbioru osobistego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego chcesz go używać - jeżeli do pracy biurowej to możesz kupić właściwie gdziekolwiek - cena jest najważniejsza. Czasem są ciekawe promocje w hipermarketach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko. czy ktos z Was słyszał coś o laptopach marki Corrino? Za jakies 2050 zł można dostać coś takiego:

CORRINO 603I *15,4"/440/1024MB/80GB/DVDSM/WLAN/Linux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakiś model chyba wygrał test w PC Formacie.

Ale za nieco ponad 2tyś można już CoreDuo dostać np. [klik]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej zdecydowałabym się odłożyć więcej pieniędzy i kupić droższy komputer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  ja odwrotnie - polecam się zastanowić do czego tak naprawdę ma być ten komputer. Ludzie kupują "gamingowe" z mocną grafiką i dziwią się że im bateria na internecie trzyma godzinę. Lepiej wziąć biznesowego ultrabooka Dell czy ThinkPada. Poleasingowy kosztuje 1/3 ceny a bije na głowę każdego plastyka z marketu, tu masz duży wybór https://scrascom.pl/laptopy-poleasingowe Pamiętaj, że w markecie z reguły dopłacasz do Windows, a tu masz go w cenie.

Edytowane przez Bippson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...