Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
rusek

co sądzicie o XBOX'sie

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko. czy ktoś ma lub grał na XBOX'sie? zastanawiam się nad tym, gdyż miałem kontakt tylko z PS2, na którym tne u kumpla i zastanawiam się nad wejściem w posiadanie takiej konsoli, tylko nie wiem jeszcze której. chętnie wysłucham waszych opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, że nie dodałem modelu, ale dla laika wszystkie są takie same :P chodziło mi o XBOX 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Carbona na xbox360, fajnie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja grałem w Carbona na xbox360, fajnie bylo

miałeś może okazje grać na play'u? jak tak to może mógłbyś porównać te dwie konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie lepszy jest x360 do nie ma porownania ps2 (w cenie tez sie duzo roznia,360 okolo 1500 a ps2 okolo 500-600 ;) ). Juz predzej bym porownywal x360 z ps3 - ale ten chodzi na allegro od 2000 do 2400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest bardziej next-genowe, ma blue ray, wiec "przydasie" nie tylko jako konsola, ale i sobie filmy pooglądasz na niej :)

 

@BarTeK784 - a kto mówił, że porównujemy x360 z ps2? przecież tu nie ma czego porównywać, te dwie platformy dzieli milowa przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@BarTeK784 - a kto mówił, że porównujemy x360 z ps2? przecież tu nie ma czego porównywać, te dwie platformy dzieli milowa przepaść.

 

nikt nie mowil ze porownujemy ale :

 

miałeś może okazje grać na play'u? jak tak to może mógłbyś porównać te dwie konsole?

 

jak napisal "jak tak to może mógłbyś porównać te dwie konsole" to porownalem, ze nie ma porownania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi :) ostatnio znalazłem stronkę http://gry.o2.pl/publicys...?co=pokaz&id=72 gdzie PS3 iXBOX, są porównane. rzeczywiście skuszę się chyba na XBOX'a, gdyż jest o wiele tańszy i ma większy wybór gier. poza tym na http://www.airwaves.pl/ można go wygrać, więc jakikolwiek wydatek może okazać się zbędny :P jedyny minus w porównaniu z PS3 jest taki, że wygląda troszkę jak plastikowa zabawka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedzi :)

 

nie ma za co ;)

 

ostatnio znalazłem stronkę http://gry.o2.pl/publicys...?co=pokaz&id=72 gdzie PS3 iXBOX, są porównane.

 

u mnie jak klikam w link, to wyskakuje blond

 

rzeczywiście skuszę się chyba na XBOX'a, gdyż jest o wiele tańszy i ma większy wybór gier.

 

dobry wobor ;)

 

jedyny minus w porównaniu z PS3 jest taki, że wygląda troszkę jak plastikowa zabawka :(

 

mnie tam nie przeszkadza to ;) , zobacz na to http://www.xavbox360.com/photos/xbox360-les3/3-xbox-360.jpg jak dla mnie to ten w srodku jest fajny ;)

 

Używaj opcji edytuj ;)

// AndrzejSnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no muszę przyznać, że daje rade ten płomień :) ale i tak PS3 wygląda o wiele hmm... profesjonalniej wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no muszę przyznać, że daje rade ten płomień :) ale i tak PS3 wygląda o wiele hmm... profesjonalniej wg mnie

 

Nie liczy się wygląd (chyba, że ktoś jest zagorzałym estetą) tylko solidność i bebechy - a w tym zdecydowanie rządzi PS3. Spójrzmy prawdzie w oczy, nawet XBOX360 jest żadną konkurencją dla najnowszej konsoli Sony. Tak było, jest i będzie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie liczy się wygląd (chyba, że ktoś jest zagorzałym estetą) tylko solidność i bebechy - a w tym zdecydowanie rządzi PS3. Spójrzmy prawdzie w oczy, nawet XBOX360 jest żadną konkurencją dla najnowszej konsoli Sony. Tak było, jest i będzie... ;)

 

no fakt

ale porownaj ceny

 

PS3 wygląda o wiele hmm... profesjonalniej wg mnie

 

z tym tez sie zgodze ;)

 

a tak w ogole to rusek sie pytal : x360 czy ps2

a nie ps3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x360 jest awaryjny :blink: w ogóle śmieszą mnie komentaże że x360 jest lepszy od ps 3. Bo nie może byc gdyż ps3 jest mocniejszy. Nie ma jeszcze wiele tytułów bo nie zapominajcie o tym że ps 3 jest młodszy od x360.Ja też miałem zamiar sobie kupic x360 ale dozbieram sobie do ps 3 :rolleyes: bo warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w ogóle śmieszą mnie komentaże że x360 jest lepszy od ps 3.

 

na tym forum wyczytałeś takie komentarze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według nieoficjalnych wiadomości Bill niedługo wyda 3 XBOX'a by dorównać konsoli Sony ;) Narazie nie ma jeszcze gier wykorzystujących 100% mocy konsoli. A takie pojawią sie i tam może za jakieś 4lata ;) Jak nie więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tym forum wyczytałeś takie komentarze????

na ty forum nie ale na innym tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Xboxa 360 i jestem z niego bardzo zadowolony. Możesz kupować w ciemno ;p

Szczególnie, jeśłi jesteś fanem samochodówek, bo Forza Motorsport 2 jest grą ekskluzywną tylko na tą konsolę, a jest świetna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-box wymiata ! duzo fajniejszy niz ps

no i przede wszystkim to ze mozna sobie popykac w mass effect !!

super gra do ktorej moja milosc zaczela sie od

http://www.hyper.pl/news?11955958231059

chlopaki super ja zapowiedzieli w programie fresh air, ja kupilem i sie zakochalem...

ostatnio jesli mam w cos grac to tylko w to pykam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox 360 przypadł mi do gustu. Fajne gry i oczywiście grafika;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x360 jest awaryjny w ogóle śmieszą mnie komentaże że x360 jest lepszy od ps 3. Bo nie może byc gdyż ps3 jest mocniejszy. Nie ma jeszcze wiele tytułów bo nie zapominajcie o tym że ps 3 jest młodszy od x360.Ja też miałem zamiar sobie kupic x360 ale dozbieram sobie do ps 3 bo warto.

 

Ps3 jest mocniejszy, ale grafika na Xboxie i na PS3 jest taka sama. Nic nie wykorzystuje 100% potencjału ps3, za to gry są chętniej tworzone na xboxa m.in. ze względu na DirectX. Awaryjność zniknęła wraz z wersjami konsoli wydanymi po 2007 roku, gdzie chłodzenie jest już poprawione. A jak M$ wyda kolejną konsolę, żeby nadrobić "technologiczną przewagę" PS3, to pewnie konsola będzie miała podobną cenę, ale lepsze parametry. Pewnie zostaną zamontowane tanie i popularne podzespoły(tym samym tanie;) ), zamiast pakować pełno drogiej elektroniki, która i tak jedynie podnosi cenę konsoli (Blue ray ;)).

Edytowane przez Fenris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tylko wydając gry tylko na DVD xbox jakby skrócił sobie życie. A PS3 przedłużył i spowodował wygraną tego nośnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wygrał, to jeszcze poczekajmy trochę, chyba za wcześniej na taki osąd, póki co to na Xklocka wyszło około 700 gierek, na PSa pewnie z 200 mniej. A MS jakby teraz wziął się za produkcje nowej konsoli, to pewnie za rok wydałby produkt wydajniejszy od slim'a i tańszy. Bo jak wiadomo podzespoły tanieją bardzo szybko, i nie ma sensu myśleć 5 lat w przód. Blue-ray jest drogi i rzadko używany, wystarczy pójść do sklepu i popatrzeć ile jest filmów na dvd a ile na blue-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyszedł PS3 slim, który jest mniejszy, ma lepsze chłodzenie, zżera mniej energii większy dysk twardy(taki co Xbox 360 Elite), jest lżejszy oraz wszystkie zalety poprzedniego PS3, kosztuje 1200 złotych. Kup PS# slim, to dobra inwestycja. Te rzeczy co wymieniłem nie tylko sa lepsze od poprzedniego PS#, ale od najlepszego Xboxa jaki jest.

Edytowane przez Terminatorix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja posiadam u siebie xbox, chociaż gram również i na pc'cie. Gry kupuję zarówno w sieci, ale i w różnych sklepach. Ostatnio dość ciekawe promocje na gry wypatrzyłam konsoleigry.pl. Polecam zainteresowanym:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...