Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
pan_maska

Humorystyczne filmiki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne spiewajaca mandaryna:

To teraz wstawiajacie cos wy :) Stworzy sie fajna lista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Zaczne spiewajaca mandaryna:

Średnio śmieszne... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Średnio śmieszne... :rolleyes:

też nie przepadam za reklamami animowanymi, wolę z kobietami a co sadzisz o pomysle z parodiowaniem mandaryny? Moim zdaniem ten pomysl jest udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A czemu nie? Reklamy animowane dają więcej do myślenia ;-) Dlatego mnie ona bardzo przypadła do gustu pamietacie np. muche z reklamy pepsi śpiewającą brown sugar Stonesow? a temat mandaryny jest bardzo wdzieczny, pomysl dobry, wiadmo ze ludzie szybko skojarza to z odpowiednimi osobami a o to przeciez chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No jeśli bym miał do wyboru produkt którego filmik w sieci widziałem z produktem nie reklamowanym wybrałbym ten pierwszy bo on moim zdaniem wzbudzil by u mnie większe zaufanie. chociażby przez to, ze skądś już ten produkt kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja uważam, że jak pojawi się w reklamie jakaś znana osoba to od razu produkt reklamowany wzbudza większe zaufanie u potencjalnego konsumenta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

heh masz rację, nieznane aktorki nie grają w reklamach, mimo że są na pewno tańsze i mniej za udział im się płaci, raczej zyskiem produktu firmom zwraca się zainwestowanie w ciekawe reklamy, filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nie nie ma mnie tam, znalazłem to na gronie naszej szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
nie nie ma mnie tam, znalazłem to na gronie naszej szkoły.

Spoko, też bym się nie przyznał... ;) :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

filmik o Mandarynie niezbyt udany, jednak ona sama zasłużyła sobie na takie traktowanie, dając coraz to nowe popisy swojego niespotykanego wokalnego talentu ;) a od siebie do listy dodaje http://www.youtube.com/watch?v=rsd0j3WSQ4c , wg mnie niewiele utworów wogóle może nawiązać walkę z tym kawałkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
filmik o Mandarynie niezbyt udany, jednak ona sama zasłużyła sobie na takie traktowanie, dając coraz to nowe popisy swojego niespotykanego wokalnego talentu ;) a od siebie do listy dodaje http://www.youtube.com/watch?v=rsd0j3WSQ4c , wg mnie niewiele utworów wogóle może nawiązać walkę z tym kawałkiem :D

Tego typu filmiki nie są śmieszne... Niby każdy śpiewać może, ale kur..de bez przesady żeby z siebie debila robić :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No ej… przecież śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej :D:D:d Co nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

heh a nuż po obejrzeniu tej reklamy Mandaryna skończy karierę świecznika i spali się ze wstydu, jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
heh a nuż po obejrzeniu tej reklamy Mandaryna skończy karierę świecznika i spali się ze wstydu, jak myślicie?

E tam, Mandaryna feee... Doda się rozwodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wiem, że się rozwodzi :D Kurcze nawet podała to do publicznej wiadomości :D Czytałam gdzieś że Doda ma syndrom wiśniewskiego- czyli, że czuje się zobligowana do informowania całego świata o swoich życiowych przebojach :D Ah te sławy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale to nie jest temat "Plotki z zycia gwiazd" tylko o filmikach cos, o ile mnie pamiec nie myli?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
No ej… przecież śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej :D:D:d Co nie?

Jasne, że tak, ale w zaciszu domowym, a nie publicznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...