Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Tommy

Zagadki logiczne

Rekomendowane odpowiedzi

aha. i pewnie ja mam ją zadać, ehh wiedziałem że nie warto odpowiadać. jutro czegoś poszukam, bo dziś już nie mam siły a jeszcze trzeba ściągi porobić na przedsiębiorczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
aha. i pewnie ja mam ją zadać, ehh wiedziałem że nie warto odpowiadać. jutro czegoś poszukam, bo dziś już nie mam siły a jeszcze trzeba ściągi porobić na przedsiębiorczość.

 

na przeds. nie trzeba ściąg robić wystarczy logicznie pomyśleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

oj wierz mi że u mnie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
oj wierz mi że u mnie trzeba

szkola o specjalnych wymogach? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Moge ja Wam kolejną zarzucić ;)

 

Mamy dwa pomieszczenia połączone dość długim korytarzem. Oba pomieszczenia są

niewielkie - ni można się nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu,

w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść

z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy (np. drzwi się zamykają

po przejściu i już nie otwierają). W jaki sposób stwierdzić, który z 3 włączników włącza

żarówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pójść do wyłączników z żarówką (normalnie wydzierać kabel ze ściany)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
oj wierz mi że u mnie trzeba

 

też mam Przeds. i jakoś nie trzeba np: pytanie podaj przyczyny niepowodzeń firmy, albo kolejnośc rejestracji działalności gospodarczej - nawet nie trzeba się tego uczyć, no może 2 troszke ;)

 

Moge ja Wam kolejną zarzucić ;)

 

Mamy dwa pomieszczenia połączone dość długim korytarzem. Oba pomieszczenia są

niewielkie - ni można się nawet wyprostować. Znajdujemy się w pierwszym pomieszczeniu,

w którym są trzy włączniki. W drugim pomieszczeniu zwisa z sufitu żarówka. Możemy przejść

z pierwszego pomieszczenia do drugiego, ale wrócić się nie możemy (np. drzwi się zamykają

po przejściu i już nie otwierają). W jaki sposób stwierdzić, który z 3 włączników włącza

żarówkę?

 

włączyć pierwszy odczekać 5min wyłączyć, drugi i trzeci tak samo tyle, że trzeciego nie wyłączać i wchodzimi jeśli się swieci to 3 zapala ;) jeśli jest ciepły to znaczy, że 2 bo dopiero pare sek. temu włączyliśmy 3, jednocześnie wyłączając drugi oraz jeśli zimna to pierwszy bo już zdąrzyło ostygnąć - dobrze kombinuje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
włączyć pierwszy odczekać 5min wyłączyć, drugi i trzeci tak samo tyle, że trzeciego nie wyłączać i wchodzimi jeśli się swieci to 3 zapala ;) jeśli jest ciepły to znaczy, że 2 bo dopiero pare sek. temu włączyliśmy 3, jednocześnie wyłączając drugi oraz jeśli zimna to pierwszy bo już zdąrzyło ostygnąć - dobrze kombinuje? ;)

Dobrze dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tu też możesz czymś rzucić AndrzejSnk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tommy wyjaśnij swoją zagadkę do końca i zadawaj nowe pytanie bo jak nie to ja zadaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Tommy wyjaśnij swoją zagadkę do końca i zadawaj nowe pytanie bo jak nie to ja zadaję :)

 

prosze bardzo Kuba ;) możesz zadawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Tommy wyjaśnij swoją zagadkę do końca i zadawaj nowe pytanie bo jak nie to ja zadaję :)

No AndrzejSnk dobrze odpowiedział. Szczegóły związane z konkretnym czasem są mało istotne. Chyba że masz konkretne pytanie co do odpowiedzi? Jeśli nie to dawaj nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Heh, no to już daję zagadkę z mojej ulubionej dziedziny - geografii (dlaczego ja jej nie studiuje?). Czym było kiedy Morze Czarne i proszę podać krótki opis jak powstało to Morze.

Powodzenia :D Jak ktoś to wie to się kłaniam nisko i ściskam dłoń. Wątpie czy będzie to w google (nie sprawdzałem). Proszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Heh, no to już daję zagadkę z mojej ulubionej dziedziny - geografii (dlaczego ja jej nie studiuje?). Czym było kiedy Morze Czarne i proszę podać krótki opis jak powstało to Morze.

Powodzenia :D Jak ktoś to wie to się kłaniam nisko i ściskam dłoń. Wątpie czy będzie to w google (nie sprawdzałem). Proszę :)

Ja nie wiem. Ale Twój post bardziej pasuje do tematu 'labirynt' niż 'zagadki logiczne'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sam jesteś labirynt. Myśl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, przypuszczam że się poddajemy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

I to ma być zagadka logiczna? No chyba że się mylę, ale nie sądzę... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jakbym się uparł to żadna z zagadek tutaj nie byłą by logiczna ;] Pomyślcie, a jak niewiecie to sie nauczycie troche o historii Ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jakbym się uparł to żadna z zagadek tutaj nie byłą by logiczna ;]

To jaga zagadka jest dla Ciebie "czysto logiczna"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czysto logiczna! Jak do jutra nikt nie odpowie to podam opowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Czysto logiczna! Jak do JUTRA nikt nie odpowie to podam opowiedź.

te...sklerotyku :P 3 dni minely:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Oooo już krzyczysz, przepraszam :(

A więc (nie zaczyna się zdania od "A więc"). M. Czarne było kiedyś jeziorem, które powstało w wyniku cofania się lądolodu. Poziom mórz się podniósł, złamał ląd (dzisiejsza Cieśnina Bosfor) i hektolitry wody wlały się do położonego niżej o 100 metrów jeziora.

 

Zeby nie było, powinno to być w temacie labirynt, ale nie chciałem już tego przenosić po tym jak napisałem.

P.S. Havoc to małpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Oooo już krzyczysz, przepraszam :(

A więc (nie zaczyna się zdania od "A więc"). M. Czarne było kiedyś jeziorem, które powstało w wyniku cofania się lądolodu. Poziom mórz się podniósł, złamał ląd (dzisiejsza Cieśnina Bosfor) i hektolitry wody wlały się do położonego niżej o 100 metrów jeziora.

Wiedziałem, ale po co się chwalić... :P

 

P.S. Havoc to małpka

Spadłem z krzesła... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
P.S. Havoc to małpka

 

o Qba tak jakbyś złamał regulamin pkt 3.3 :P

to co ban? :P

(tak wiem wiem ja akurat Tobie na forum "nic nie moge", ale jest ktoś wyżej :P)

;D ^^

 

Małpka - to dla niego koplement, a nie obraza, ale jak chcesz to banuj :]

 

Kuba do odpisywnia służy opcja "odpisz" :P

 

Aha

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...