Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
AndrzejSnk

Serial Skazany na śmierć (Prison Break)

Rekomendowane odpowiedzi

to ze trafił do Sony to ja wiem :P

ale w ostatniej scenie on gdzies wchoził i to mnie ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
ale i tak PB wymiata wszystko, żadneo losty hłosty

 

pffff

 

aha i Twoja sygn. łamie regulamin pkt 6.3

 

6.3. Sygnaturka nie może być dłuższa niż 10 linijek tekstu i ważyć więcej niż 25 KB.

 

zajmiesz się tym sam czy mam pomóc? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
aha i Twoja sygn. łamie regulamin pkt 6.3

zajmiesz się tym sam czy mam pomóc? :P

Ja bym się AndrzejemSnk nie przejmował ;) Moda dostał i od razu cffaniaczy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem ile ona waży, ale jest tam 10 linijek (czyli maks.)

tak wiec nie powinna ona łamać regulaminu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

 

Powiem tylko jedno... LOST 4 - comming soon. Mam propozycję: może by tak zmienić tytuł serialu na "Skazany na śmierdź"? Dobra, na swoją obronę mogę powiedzieć, że Zagubieni stają się coraz bardziej wtórni, coraz więcej w nich pytań bez odpowiedzi i niejasnych wątków ( z cyklu "o so chodzi?"). W akcie desperacji obejrzałem nawet kolejny odcinek Prison Break... źle ze mną... A ponoć nie można już upaść poniżej poziomu mułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tylko jedno... LOST 4 - comming soon. Mam propozycję: może by tak zmienić tytuł serialu na "Skazany na śmierdź"? Dobra, na swoją obronę mogę powiedzieć, że Zagubieni stają się coraz bardziej wtórni, coraz więcej w nich pytań bez odpowiedzi i niejasnych wątków ( z cyklu "o so chodzi?"). W akcie desperacji obejrzałem nawet kolejny odcinek Prison Break... źle ze mną... A ponoć nie można już upaść poniżej poziomu mułu...

Nie rozumiem... Dla mnie PB jest lepszym serialem. Wytłumaczeniem może być fakt, że PB widziałem 2 sezony, a Lost'ów 2 odcinki ale i tak... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc Overcloced nie pojmuje twojego toku. Po pierwsze, pomysł zmiany tematu jest dopiero poniżej mułu więc upadłeś już dawno widać. Poza tym widocznie nie lubisz kryminalnych seriali i tyle, ale to nie powód do takich wypowiedzi. Zresztą my tu w tym momencie komentujemy 3sezon a nie jakieś twoje gusta i guściki.

 

Więc...bajeczny pierwszy EP 3 sezonu. Z miejsca zaczyna się akcja, a MS wyrazy współczucia za tą Sonę. Osobiście nie chciałbym tam wylądować ;] Piekło na Ziemi, liczę że jednak go przeniosą do tego innego więzienia i trochę klimat złagodnieje, chociaż znając scenariusz poprzednich odcinków...wątpie w to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hehe no zobaczymy, jeszcze 2 tygodnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

I jak wrażenia po 1 odcinku 3 sezonu? ;) Ciekawie się znowu zapowiada... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A to był pierwszy odcinek dzisiaj? PS nie orientuje się. Oglądam tak średnio co trzy odcinki. Mnie się tam podobało, choć nie jestem obiektywny w mojej ocenie - nie oglądam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tydizen temu juz wyszedl. We wtorek chyba kolejny :)

Wrazenia mocne, ogolnie promo ogladalem 2tyg. temu (pierwsze 17min) i juz bylo ciekawie. Ale....ale znowu ucieczka z wiezienia powraca...boje sie ze zrobi sie to nudne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Tydizen temu juz wyszedl. We wtorek chyba kolejny :)

Wrazenia mocne, ogolnie promo ogladalem 2tyg. temu (pierwsze 17min) i juz bylo ciekawie. Ale....ale znowu ucieczka z wiezienia powraca...boje sie ze zrobi sie to nudne :/

Pierwszy był tydzień temu, dziś w stanach już emitowano drugi. A nudne zrobić się nie powinno, to więzienie jest wyjątkowe... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Tak sie tylko wtrace. Lost = totalna kaszanka , BP = w pewnym momencie zaczyna sie robic przereklamowany temat bo za duzo wtracen i mataczen... A do czego zmierzam? The Shield Polecam , sam zasiadlem po poleceniu , pozniej polecilem sam znajomemu i on tez przepadl. Wypas.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

O to biega? A leci to gdzieś w tv bo nie na czasie ostatnio z tym jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
O to biega? A leci to gdzieś w tv bo nie na czasie ostatnio z tym jestem ;)

O to. Wypas. Nie leci jak i nie leci 3 sezon u nas PB :E

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
O to. Wypas. Nie leci jak i nie leci 3 sezon u nas PB :E

Spoko, wujo z Ameryki mi nagra... :P

A PB poleci, tylko z poślizgiem znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam juz pierwszy odcinek - "wujek z internetu" mi nagral :D.

 

A drugi wlasnie teraz "wujek z internetu" nagrywa :D.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No, dzisiaj wujcio powinien wysłać drugi myślę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie "wujek" wyslal mi, i odrazu obejrzylem, ale nie uwierzycie, wujek przyslal zeszyt z tlumaczeniem do odcinka :o.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Wlasnie "wujek" wyslal mi, i odrazu obejrzylem, ale nie uwierzycie, wujek przyslal zeszyt z tlumaczeniem do odcinka :o.
Dora no, nie przesadzajmy już... ;) Odcinek 2 fajny, jak to zwykle zresztą w PB bywa :P Edytowane przez Tommy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fajny? Wyrąbany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Fajny? Wyrąbany :D

Ta swietny byl, jak zwykle Micheal cos wymyslil, hm... Ale ta rura z woda? Ona byla zapchana, czy zakrecona? Bo jezeli zapchana, to watpie, ze straznicy by zapchali im rure z woda, nie lepiej zakrecic u nich kurek? Heh, troche zbajerowany motyw, ale ogolnie ok. Z tym poradnikiem co mial Lincoln, to bylem pewny, ze tak zrobi (kupi 2 ksiazeczke :)). Ogolnie super, ale szkoda, ze musimy czekac zawsze do poniedzialku, i znowu 22 odcinki :o.

 

Miejmy nadzieje, ze to juz naprawde ostatnia seria...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ręka albo palce. A Lincoln będzie myślał że to jego syna, a się okaże że pewnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...