Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Michał

Klany PCCentre

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie, możecie MANIAK bądź Michał wyjaśnić, co to są te całe konta steam czy klany non-steam? Bo nie znam się niestety na tym, a chciałbym się troszkę na ten temat dowiedzieć :) Może być PW

 

ale inni też by się chcieli dowiedzieć ...

nie wiem dlaczego się wam AA nie podoba ...

co boicie się że w AA jedna kulka i leżysz? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, możecie MANIAK bądź Michał wyjaśnić, co to są te całe konta steam czy klany non-steam? Bo nie znam się niestety na tym, a chciałbym się troszkę na ten temat dowiedzieć :) Może być PW

Steam (z angielskiego para, co zresztą widać na logo Steama) to system dostarczania, system zabezpieczeń oraz system gry wieloosobowej stworzony przez Valve Software. Aktualnie używany jest do dystrybucji i zarządzania grami stworzonymi przez Valve (w tym Half-Life, Half-Life 2) oraz ich modyfikacjami, np. Counter-Strike'em, a także coraz częściej grami autorstwa innych deweloperów (np. Sin: Episodes, Red Orchestra: Ostfront 41-45, Earth 2160, Darwinia, Rag Doll Kung Fu, The Ship). Steam zastąpił również WON, oryginalny system gry wieloosobowej dla gry Half-Life.

 

Obecna wersja systemu to 3.0. Rozwinięto w niej ideę sklepu, w którym można teraz dowiedzieć się więcej na temat tytułów oferowanych w Steamie, a także zobaczyć zdjęcia i oceny krytyków za pomocą strony Metacritic.com, serwis "My Media", umożliwiający pobieranie filmów wysokiej jakości. 31 maja 2006 uruchomiono po długim oczekiwaniu wersję 3.0 usługi Friends, umożliwiającej komunikowanie się użytkowników Steama nawet na poziomie gry. 16 października 2006 została uruchomiona Polska wersja platformy Steam.

 

W Steamie każdą zakupioną grę można przypisać na stałe tylko do jednego konta, a jej transfer jest niemożliwy. Rejestracja odbywa się przez wpisanie posiadanego już klucza CD bądź bezpośredni zakup wybranego produktu poprzez Steam. Gry wydane po Half-Life można, ale nie trzeba, rejestrować na Steamie, natomiast z chwilą wydania Half-Life 2 rejestracja w systemie i aktywacja przez internet jest obowiązkowa. Powoduje to sprzeciw części graczy i krytykę Steama. Z pewnością można powiedzieć, że polityka Valve odniosła sukces, ponieważ coraz więcej deweloperów decyduje się korzystać z usługi Valve i publikować swoje gry za jego pomocą.

 

by wikipedia.org

 

Gra bez steeamu to gra na pirackich serwerach, ktore sa bardzo slabo zabezpieczone, a co za tym idzie duzo tam cheaterow. Jak jeszcze jakies pytania to piszcie ;)

 

ale inni też by się chcieli dowiedzieć ...

nie wiem dlaczego się wam AA nie podoba ...

co boicie się że w AA jedna kulka i leżysz?

Jak to jest z tymi wersjami? 2.70 be cool or not?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda - też grywam w Cs'a, ale żeby "reklamować" PCC to trzeba być naprawdę dobry (przesiedzieć pół życia na Csie a nie na forum PCC :P) - w końcu Polska jest w światowej czołówce. Mój brat gra w klanie - i mimo że wydawało mi się, że dobrze gram (najcześciej na ffa) to starcie z rasowym klanowcem trwało tylko 0,1s :( no chance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z tymi wersjami? 2.70 be cool or not?;)

Ja jest najnowsza wersja, czym się od siebie róznią, czy nowsze 'współpracują' ze starszymi no i jaką sam polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z tymi wersjami? 2.70 be cool or not?;)

 

 

Ja jest najnowsza wersja, czym się od siebie róznią, czy nowsze 'współpracują' ze starszymi no i jaką sam polecasz?

 

więc tak 2.7 ma większe wymagania systemowe i jest 4GB [w 2.6 jakieś 800MB] do ściągania ;] ale jest duuuuużżżżżżżżooooooo więcej serwerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli 2.7 jakby nie patrzeć jest nowa, lepsza, ładniejsza, ale z wiekszymi wymaganiami;]

Z tego co zauwazylem mozna wszystkioe detale powylaczac i wtedy gierca bnedzie plynnie chodzic. Co do rozmiaru sciagania, to jesli ktos nie ma mozliwosci zassania tych 2.5 GB to zawsze mozemy podeslac mu DVD'ka. Chwilowo mysle jedynie nad czyms, za jakis czas cos wam napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro mamy kupować to obstawałbym przy najnowszej wersji. A problem z 4gb najlepiej będzie rozwiązać przy pomocy płytki dvd, jak już zostało wspomniane :) Czekamy, co Michał wymyśli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w MMORPG byscie grali jakiegos? Jak tak to w jakiego? Takie bez abo wchodza w gre... moze GW? albo co...;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad GW. Jak wyskoczy juz wersja PL i bedzie mi dzialac to z przyjemnoscia pobiegne po oryginal do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zawsze mogę dać namówić na partyjkę w GW, jakby co :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem CS:anthology więc mogę zasilić szeregi klanu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc co z tymi klanami?? co postanowione?? bo ja narazie gram w cs'a, powiem więcej zabrałem się nawet za robienie serwera (non-steam więc wszyscy możemy grać), serwer oczywiście będzie stał tylko i wyłącznie wtedy gdy ja będę na kompie (i będę miał ochotę go w danym momencie włączyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dobry bedzie? Bo komp chyba tez musi byc dosyc mocny zeby utrzymac caly ruch jesli jeszcze i ty chcesz grac....prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już z qmplem grałem ale to tylko 2 osoby

zobaczymy co będzie jak będzie więcej osób

 

EDIT: trzeba się jakoś umówić w pare osób z forum żeby go przetestować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli juz dopiero po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT: trzeba się jakoś umówić w pare osób z forum żeby go przetestować

 

oj sądze że będziesz przy wiekszej liczbie osób będziesz miał pinga wysokiego ... chyba że masz neta 10Mbit to wtedy gramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam neta 2Mbit na 4 w nocy może starczy, znam serwer który chodzi na 2 Mbit i nie laguje ale nie wiem jakie oni mają wysyłanie ja mam trochę mało zaledwie 256 Kbit. Ale i tak myśle że to starczy no bo ile tam osób będzie grało, narazie ustawiam go na 10. Przecież na forum nie ma zbyt duzo graczy zdaje się, pozatym tak jak już pisałem, serv nie będzie działał non-stop, a jedynie kiedy ja go włącze.

 

Jakby co to IP tego serwera to 82.210.191.91:27015 czasami działa czasami nie (teraz to częściej nie bo ustawiam wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to IP tego serwera to 82.210.191.91:27015 czasami działa czasami nie (teraz to częściej nie bo ustawiam wszystko)

 

o dzięki za adres musze tylko CS skombionwać :rolleyes:

 

PS

co z AA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o dzięki za adres musze tylko CS skombionwać :rolleyes:

to chyba nie jest problemem, jeśli chodzi o non-steam przynajmniej

 

http://velvet.ovh.org/index.php?go=download

 

zgłaszać się kto będzie chciał grać żeby się kiedyś umówić bo tak to serv stoi pusty albo nie stoi

 

aha i sie zastanawiałem jak mogę serwa nazwać jakieś propozycje?? (narazie jest MANIAK 1.6 FFA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...