Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Czy ktoś u siebie hoduje jakieś zwierzaki?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam rybki: gurami, molinezje, mieczyki, żałobniczki, neonki, sumiki i glonojadki. To są moje pupile dbam o nie i rozmawiam z nimi :D. Są w 120 L baniaku - roślinnym - green power :D. Jak dorobie się cyfrówki wrzuce tu zdjęcia mojego ukochanego baniaczka. A wmoim "starym domu" mam jeszcze zółwia - już 10 lat. Obecnie opiekuje się nim mój bracik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

to zapodawaj fotke :)

 

A ja mam psa... nie hoduje, bo tylko jeden... ale mam :) Labrador - Max... (nie ten Kolonko, ani Payne :P) Fotke zapodam later...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedyś ptaszki :) 2 Zebrafinki - z 10 lat temu, a potem 2 Papuszki faliste :) Fajne były ale niestety wszystkie zdechły po 2\3 latach. Pamiętam jak płakałem po nich, heh jak to dawno było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pundla xD pundel=pudel+kundel :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie mam żółwia stepowgo (Hunter^^) max speed -1cm/year - nie tak na serio to szbki jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

wiem, wiem żółwie jeżeli chodzi o szybkość to są demonami predkowsci w porównaniu np. .... do slimaków :D natomiast one sa poprostu leniwe, ale jak juz gdzies sie wybieraja (na spacer) to fiu fiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam kotke, śliczną, czarną, z dużą białą plamą na brzuchu i białymi łapkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dwa kotki fajne (i jakieś 15 na podwórku, bezdomne dokarmiane przez nas), 2 chomiki (szkoda że tak szbko sztywnieją :( ) a teraz brat sobie psa zarzyczył i kręci mi się w koło po mieszkaniu owczarek niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
wiem, wiem żółwie jeżeli chodzi o szybkość to są demonami predkowsci w porównaniu np. .... do slimaków :D natomiast one sa poprostu leniwe, ale jak juz gdzies sie wybieraja (na spacer) to fiu fiu...

 

znaczy się akurat mój żółw dostaje niesamowitego przyspieszenia jak się zetknie z wodą ;) - czasami trzeba go umyć ;) - bo gupio tak mieć zakurzonego żółwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hah... taki NOS dla żółwia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hehe może sobie sprawie żółwia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Hehe może sobie sprawie żółwia :)

Wreszcie jakaś bratnia leniwa dusza, panie adminie? ;)

Osobiście odradzam, lepszy jakiś futrzak z którym się można pobawić, np pirania :D

A tak serio to pieski preriowe nie są złe, kiedyś takiego jednego widziałem w zoologicznym ;] świetny był, happy taki i wogóle. Kosztowny ale jaki zabawny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mój piesek... był taki jakieś 3 miesiące temu :P

post-23-1161466520_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ale fajny, ja też chce takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest taki :) (fotka z początku października)

post-23-1161513337_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Miałem okazję widzieć pieska Dacika tak 'live' i mogę Cię Darek zapewnić że nadal jest bardzo fajny i sympatyczny :) Zresztą nie rozumiem, czemu miałby już być brzydki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

@ Andrzej: Nom, był fajniejszy... ale tak jest ze szczeniakami :) Teraz dalej szczeniak (wiekowo), ale już większy... zaczął też wpieprzać jak durny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Masz prześlicznego psa!! Mój ukochany! Uwielbiam je! Też chce takiego.

Osobiście hoduje koto-psa. Hehe ... To pies który zachowuje się jak kot :). No i jeszcze papuge ... ale ona tylko ćwietka a może to on ... nie wiem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Heh.. no też sympatyczny fafik.. :) to Twój jak rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam 3-letniego Owczarka Niemieckiego, Cezara :P i 3 świnki morskie, które hoduje wraz z siostrą :) Kiedyś miałam myszki, tylko za szybko sie rozmnażały. Było ich z 70... xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem kota, a teraz dostałem po bracie husky. Brat wyjechał do Stanów i mi go zostawił. Okazuje się, że pies je tylko surowe jedzenie, czyli oparte na diecie barf. Ucze się więc jak przyrządzać posiłki i kupuje mu gotowe naturalne karmy http://belloandfriends.pl/. Jeśli ktoś z Was ma jakieś wskazówki odnośnie diety barf, będę wdzięczny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...